Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A szolariumrol szeretnek...

A szolariumrol szeretnek kerdezni?

Figyelt kérdés

Hat ez az en hibam azt mar tudom, es azt is, hogy buta vagyok, de elsore elmentem 15 percre. Nem vagyok tul feher, de tul barna se. Altalaban a nap szep barnara fog le, olykor pirosra is....

Szoval elmentem 15percre, es nemtortent semmi. Kesobb egy olyan 4-5 ora mulva munkaba kerdeztek mert vagyok ilyen piros....Nemertettem, mert hat semmi bajom nem volt, melegem sem, semmi. Aztan tukorbe neztem, na hat az szornyu volt. Az arcom mint a paradicsom, a testem ossze volt egve...a hasam, combom, fenekem, nyakam.....nagyon piros volt...Masnap mar melegem volt akkor is, ha kint nagyon hideg volt, nemtudtam leulni, anyira fajt, a terdem nagyon sokaig nemtudtam hajlitani, az arcomra mejkapot kellet rakni, kremezni, aludni nemtudtam...Ez egy ilyen 3-4napig fajt. Aztan kezdtem vissza kapni a szinemet, mar csak a terdhajlitas volt gond...A 4ik nap felpupujkasodtam, es amikor elkeztdtem leszedni a bort, alul viz volt.A 6.ik nap mar megszaradt, es nagyon erosen hamlottam, barmihez hozzaertem, nagyon csunya most a testem. Most vagyok 8ik napon, de foltoös vagyok. az arcomrol leszedte pinzetaval, hogy az ne legyen anyira lathato, de van ahol nemerem el es nagyon csunya.

Azon gondolkoztam, hogy ha elmennek 6,-6,-9,.- percekre hogy akkor at e barnulna, de el sem merek menni. Nemtudom hogy ez nem e volt karos szamomra, vagy hogy mit kenjek magamra...Leci segitsetek, mehetek meg szoliba ugyis, ha hamlok, el fog az tunni valaha?


2011. márc. 19. 11:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon káros volt a bőrödnek sajnos ez az igaszság.És elne menj most szoliba!!!!Eszedbe se jusson.Több hónap mire regenerálódik a bőröd(ha Te már külsőleg nem is látod, de a bőröd belülről regenárálja magát).Nagy butaság volt.A bőr nem felejt és majd évekkel később érezteti a hatását is főleg ha még párszor leégsz vagy már előtte is leégtél.Vegyél Neogranormonnt vagy körömvirágkenőcsöt hogy segtsd a bőröd a gyógyulásban.És most vagy 2-3 hónapig ne is menj szoliba.Kozmetikus vagyok.Szoláriumstúdióban is dolgoztam már.Tudom miről beszélek.
2011. márc. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Az is előfordulhat, hogy csupa pigmentfolt leszel(szeplős).A saját anyukám is így járt fiatal korában.
2011. márc. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az első dolog amit kellet volna tenned az az hogy befújod magad Panthenollal nagyon jó hűsítő hatású és pont erre való,most sem késő ezért fújd be magad,szoliba ne menj attól nem lesz jobb,

Amint elmúlik a pirosság, pihentesd a bőröd hanyagold a szolizást pár hónapig.

Egy jó tanács:ha barnulni szeretnél akkor szánj rá időt gyere kisebb idő egységekre de pl.3-szor a héten mindig használj szolárium krémet mert a barnulásod során szárad a bőröd.Szolizz okosan :)))(szoliban dolgozom )

2011. márc. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom a valaszokat, en masodik napra ra kentem magamat panthenollal, de nem sprayel, hanem kremmel, jo volt tole. Es nemis vagyok az a nagy szolis, csak a nyarra le szerettem volna barnulni.


Es az komoly hogy szeplos leszek? marmint szeplos a fenekem, vagy a hasam.....? Azt nem lehetne valahogy megelozni?

2011. márc. 20. 11:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy szeplős leszel, de előfordulhat, ha a bőröd nem tud regenerálódni megfelelően.Akkor használd tovább a panthenolos krémet az talán megelőzi.
2011. márc. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát ez a szalonra nézve is elég szörnyű ahol voltál. Figyelmeztetniük kellett volna hogy elsőre ne menj be ilyen sok percre! A szoláriumtól nagyon szép színed lehet ha ésszel csinálod és nem viszed túlzásba, de főleg arra kell figyelni hogy a bőröd ne égjen meg! Van már EU 0,3mas csokicső, én ilyenbe járok mert nagyon fehér bőrű vagyok, és ebbe nem égek meg. Kíméletesebb a bőrhöz. Próbáld ki!

2012. nov. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát én még nemhallotam ezt, azota nemis voltam szoliba, úgyhogy mindegy. Meg figyelmeztettek, csak én egyszerre akartam letudni, hehe
2012. nov. 14. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!