Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötétbarna hajra ha ráfestek...

Sötétbarna hajra ha ráfestek világosbarnát/szőkét (pl loreal casting creme gloss) mennyire fogja befogni?

Figyelt kérdés

Múltkor szerettem volna egy kicsit világosabb hajat, mert meguntam a sötétet, ezért vettem egy mézgesztenye árnyalatot, de egyáltalán semmi nem látszott.

Ezért gondoltam, hoy ha világosabbat szeretnék, akkor még ennél is világosabb árnyalatút kéne vennem. ( nem túl világosat, de 1-2 árnyalattal világosabbat)

Szerintetek? :)


2011. márc. 19. 00:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! En sotetbarna festett - de am eredeti haj- csinaltam tobb lepesben szoket.


Sose a kepet nezd hanem olvas el hany arnyalatot vilagosit! A kep meg a hatoldalan se ad rendes eredmenyt.


Az en hajamon mot 2*2 palette nagyon szoke- ebbol lettem vilagosbarna- aztan meg 2 doboz. palette a10 van es meg igy is sargas volt- hanvasito sampont vetten- ezutan mentem ra a loreal homokszokejevel es hasznaltam hamvasito sampont mar nem sarga :))


Most egy kicsit elenkebbre szeretnem, meg meg lehet teszek par melirt bele.


H2o2 hajfestek elott nekem nincsenek jo tapasztalataim tonkrevagta regen a hajam, amikor eloszor szokitettem...

Elegge megviseli a hajat az a hidrogenperoxid is ami a festekben van!


Ajanlom meg: szilikonos hajvegapolo,

hajolaj es Hamvasitosampont, meg par hajpakolas festes utan.

2011. márc. 19. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyátalán nem fogja befogni.Én csokibarna volta,és semmi világosabb nem fogta meg,a végén már teljesen szőkét vettem,már nem érdekelt milyen színű lesz,de még az se segített.Ajánlom a fodrászt.
2011. márc. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem fogja befogni.Lekell szívatni előtte, ha azt akarod, hogy világosabb legyen, de nem ajánlom mert tönkreteszi az egész hajad.Tapasztalat+fodrászok közt dolgoztam.
2011. márc. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!