Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen színűre fogja be a...

Milyen színűre fogja be a hajamat?

Figyelt kérdés
Festett világosbarna (picit vöröses árnyalatú) hajamat szeretném befesteni, sötétszőkét szeretnék és hamvas árnyalatot. A Loreal Excellence festékei befogják a festett hajat? Szerintetek a 8.1 Világos hamvasszőke világosít a festett hajamon? Fodrászhoz nem szeretnék menni, szóval az otthoni hajfestők tapasztalait várom első sorban, de mindenkinek köszönöm a segítséget előre is:)
2011. márc. 13. 20:45
 1/4 •ß• ***** válasza:

1.a, Nem fogja be.

1.b, Be fogja de narancssárga lesz.Szó szerint.


Inkább most menj fodrászhoz,mint mázolgatás után,narancssárga fejjel hogy mentsen meg,ami jobb esetben azzal jár hogy agyon szívatja a hajad és seprű lesz,rosszabb esetben agyon szívatja,és le kell vágni.

2011. márc. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ne haragudj de szerintem ez butaság:) mitől lenne narancssárga? Mindigis itthon festegetős voltam, néha kicsit bizonytalan vagyok de még sose lett sárga vagy hasonló.. hát remélem most se:) ha érdekel nézz majd vissza és megírom mi lett:))
2011. márc. 16. 18:22
 3/4 A kérdező kommentje:
Be lett festve a hajam! Ha esetleg még erre jársz, vagy másnak jól jöhet még.. a Loreal Excellence TÖKÉLETESEN EGYENLETESEN befogta a FESTETT BARNA hajamat úgy hogy 10CM LENÖVÉSEM is volt, és csodálatos hamvas sötétszőke színle lett. Szóval hajrá mindenki, csak fokozatosan óvatosan de éljen az otthoni hajfestés:D
2011. márc. 18. 19:20
 4/4 anonim válasza:

Jaj, de jó, hogy ezt leírtad!

Pont ebben a cipőben járok én is és nagyon hasznos, hogy olvasom - Neked sikerült!

Köszi!!!! Kipróbálom én is és hamarosan leírom a tapasztalatom!:)

2013. febr. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!