Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az alverde aqua nappali krém...

Az alverde aqua nappali krém jól mattít? Ha nem, min az ami segít?

Figyelt kérdés
Iszonyúan fénylik a bőröm de sminket nem szeretnék használni mert még több pattanásom lesz tőle.
2011. márc. 9. 14:25
 1/4 A kérdező kommentje:
bocsi elírtam:mi
2011. márc. 9. 14:25
 2/4 anonim ***** válasza:
Én hidratáló fluid Aloe-Vera-t használok, azzal nagyon elégedett vagyok, szép tőle a bőrőm. Az is Aleverde. Az aqua-t nem próbáltam. A vadrózsásat igen, de az iszonyú büdös volt, ki is dobtam.
2011. márc. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az alverdét nem próbáltam. Nekem az Eveline márka hidratáló-mattító krémje vált be. Rossmannban vagy neten lehet megvásárolni, kb. 800Ft. Szerintem egy próbát megér.


Ennek van lemosója is, az is jól mattít, de napi szinten nem jó használni, mert kicsit szárítja a bőrt.


Ez a termékcsalád:


[link]

2011. márc. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A jó minőségű sminktől nem leszel pattanásos.
2011. márc. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!