Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha valakinek egy év villanófén...

Ha valakinek egy év villanófényes kezeléssel sincs semmi változás a szőrnövekedésében, azt jelenti, hogy valami eü. Problémája van?

Figyelt kérdés
Egy évig jártam villanófényes szőrtelenítésre, de nem használt semmit. Ált. 5-6 kezelés után a legtöbb embernek csak pihék nőnek vissza, nálam semmi sem változott (az államról szerettem volna a szőrt eltávolíttatni). Valószínű, hogy valami problémám van? Már 13 éves korom óta vannak gondjaim az arcon lévő szőrnövekedéssel (lány vagyok és nem nagyon nagyon erős, de azért zavaró). Milyen vizsgálatot lenne érdemes csináltatnom? Lehet ez hormon vagy pajzsmirigy probléma? Tapasztalt valaki hasonlót?
2009. febr. 18. 09:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálam csak a pénzem tünt le a kártyámrol,a szörszálak maradtak!!!>://// Elég drága és haszontalan mulatság volt..:(
2009. febr. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nálad kiderült, hogy van-e valami hormonális probléma vagy szimplán nem használt?
2009. febr. 28. 18:57
 3/5 anonim válasza:
Én voltam ilyen kezelésen, nem sok értelme volt! Azt mondta akihez jártam, hogy borotválni lehet a szőrt. Mire kihullott a kezeléstől a pihék úgy megerősödtek, hogy egy se vége se hossza dolgot láttam benne. Orvosi vizsgálat után kiderült, hogy hormon gyógyszert kellene szednem, legalább 6 hónapig. Elég sok a mellékhatása és kb. 20 kg plusz és nem is olcsó! Úgyhogy vettem egy epillátort és valamelyest csökkent a szőrök növekedése, a pénztárcámról nem is beszélek!
2009. márc. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
20 kg plusz? Nem semmi! Nem tudom, hogy melyik rosszabb: a leadhatatlan hormonok általi súlyfelesleg vagy a szőr.
2009. márc. 3. 00:32
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt megkérdezhetem, hogy neked is az arcodon van a nemkívánt szőr vagy máshol? Mert én úgy tudom, hogy arcot nem lehet epilátorral kezelni, vagy lehet?
2009. márc. 3. 00:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!