Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől lehet, hogy évek óta a...

Mia_81 kérdése:

Mitől lehet, hogy évek óta a menstruációm előtt - alatt pattanások jönnek az arcomra 2-3 db?

Figyelt kérdés
Szerintem ez egyáltalán nem természetes, hogy ennyire kiül az arcomra, nem vagyok már tinédzser korban sem, tudnátok valamit ajánlani vagy az okát megmondani?!
2011. márc. 4. 09:14
 1/3 anonim ***** válasza:
A szervezetedben lejátszódó hormonális változások miatt, valószínű,hogy érzékenyebb a bőröd, fontos, hogy ha nemi életet élsz akkor védekezz és ne stresszelj, mert még könnyebben kijönnek a patik.
2011. márc. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én amióta csak menstruálok pattanásos leszek előtte.Ez van,nem tudok ellene mit tenni.Legalább be tudod saccolni mikor fog megjönni.:D
2011. márc. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én is így vagyok vele...sőt olyankor a pofám is puffadtabb..meg a hasam...gyakrabban járok wcre...és rettentően édesszájú vagyok...ez sajna ezzel jár minden hónapba...fuckkkkkk :@ de ez a természetes:S:D

22L

2011. márc. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!