Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok! Miutàn gyantà...

Csajok! Miutàn gyantàztattàtok a bajszotokat sokkàig volt èrzèkeny ès kentêtek valamivel?

Figyelt kérdés
Normàlis vàlaszokat, lègyci:)
2011. márc. 2. 18:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze, érzékeny egy darabig, meg piros, de én soha nem szoktam semmivel sem bekenni utána....Pár óra múlva elmúlik a pirosság, és az érzékenysége is.:)
2011. márc. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én arcgyantát használok és utánna bekenem Mandulaolajjal.Fél óra és megnyugszik a pirosság sem látszik.Nem tömíti el!!!Eltávolítja az esetleges maradványokat is.
2011. márc. 3. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ès magadnak otthon gyantàzod? Hideg vagy meleg?
2011. márc. 3. 10:30
 4/7 anonim ***** válasza:
mindenképpen meleggyantával gyantázz sztem, mert eleve a meleg kitágítja a a bőr pórusait így könnyebben, kicsit fájdalommentesebben jön ki a szőrszál. Ha esetleg érzékeny a bőröd ajánlani tudom a cukorgyatát, csaz az egy kicsit macerásabb!:)
2011. márc. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én hideg gyantát használok a bajuszhoz.
2011. márc. 4. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ja és a körömvirág, allantoin, kamilla és béta karotin tartalmú krémek nyugtatják és segítik a hámképzést is.
2011. márc. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kamillàs krém tènyleg segit. Köszi a vàlaszokat
2011. márc. 4. 21:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!