Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megmossam a hajam, vagy ne?

Megmossam a hajam, vagy ne?

Figyelt kérdés

Eddig úgy voltam vele, hogy hetente 1x mostam hajat, és ez leginkább azért mert vasalom is, így ne roncsoljam annyira. De kb. péntekre kezd rossz állapotba lenni, nem az hogy zsíros lesz, csak nagyon kicsit, és teljesen lelapul. Szóval be kéne vezetnem inkább a heti 2x hajmosást? Attól mennyire zsírosodna a hajam jobban? Szóval ma megmossam, vagy még a héten nem lesz vészes? :/


15/L


2011. márc. 2. 16:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Eddig minden nap megmostam, de most már heti 3-ra leszűkítettem.

Szerintem mosd meg. Undi, hogy ha valakinek zsíros a haja.

Különben én is mindennap vasalom vagy begöndörítem.


15L

2011. márc. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
sztem moss simán 4-5 napontha hajat...:)
2011. márc. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem még sosem láttak zsíros hajjal. Erre büszke vagyok. Bár én mindennap megmosom. Erre már nem vagyok büszke.
2011. márc. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem jó ötlet,mert a végén már két nap után,aztán már naponta mosol hajat!Inkább mosd meg holnap,ha csütörtökön még jó!
2011. márc. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

én kétnaponta mosok hajat

oké, h enm jó meg hasonlók, de hajamat is vasalom meg fujkodom rá a hővédőket

nem szeretem ha érzem a hajamon h ilyen lelapult meg ilyenek

2011. márc. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Bár annyira nem is lesz zsíros, csak már látszik nem frissen mosott meg ilyenek... de asszem következőre megmosom szerdán, aztán mosom 2 hetente =/
2011. márc. 2. 19:30
 7/13 A kérdező kommentje:
*egy héten 2x, úgy akartam leírni
2011. márc. 2. 19:43
 8/13 anonim ***** válasza:
Használj inkább száraz sampont. Én DM-ben vettem legutoljára, nem egy nagy összeg, és ha tényleg csak kicsit zsíros, nagyon szép lesz tőle. Örülj neki, hogy 15 évesen elég heti egyszer mosnod, nehogy elszúrd. Én ennyi idősen 2 naponta mostam, és azóta is csak a dauer segített rajtam.
2011. márc. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Többször nem is nagyon szeretném mosni, mert tudom hogy akkor csak rosszabb lenne, egyre többször kéne mosnom. :/ A DM-be mi a neve ennek a száraz samponnak, amit mondtál?
2011. márc. 3. 15:14
 10/13 anonim ***** válasza:

Külön nincs neve, ennyi, hogy száraz sampon. Ő az:

[link]


Ez egy aranyos kis link lett. :D

2011. márc. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!