Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 76 ezer Ft-os arckrém a...

76 ezer Ft-os arckrém a Vaterán. Létezik olyan krém ami ennyit ér? Ki veszi ezt meg?

Figyelt kérdés
2011. febr. 28. 20:25
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

La prairie..


Ha már megvetted 80ezerért,legalább tudd leírni.. Bocs.

2011. febr. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
.-áúű
2011. febr. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Sokan megveszik, már csak azért is, hogy elmondhassák, ők megtehetik.


Az árát viszont biztosan nem éri meg. Nincs olyan krém, ami csodákra képes.


Pl. az egyik említett 150 ezres krém, többek között azért is kerül annyiba, mert swarowski kristályokkal díszített tégelyben árulják.

2011. febr. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
A swarowski nem sokat ér, már bocsánat, szóval biztosan nem attól drága. 100 ezer körül már gyémántgyűrűt kapsz.
2011. febr. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

A swaroswki szerintem is gagyi, de attól még drága. Múltkor néztem meg az egyik boltjuk kirakatát. Egy sima kis medál 50-60 ezerbe került. Egy komolyabb nyaklánc pedig 100ezerbe. Szóval igenis rátesz az árára.

Meg persze ez sznoboknak van kitalálva. Minél drágább, annál szívesebben veszi meg egy bizonyos réteg.

2011. febr. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Az, hogy ékszerüzletben mennyi passz, de a valós értéke nem sok. 4000 !! Ft-ért márt gyönyörű eredeti swarowskit kapsz, és ezen rajta van a haszon, akár több helyről, szóval biztos vagyok benne, hogy a cég olcsón szerzi be. Ezerszer inkább a neve miatt kerül annyiba, mint a kő miatt.
2011. febr. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Anyumnak van La prairie arckréme 90 ezer forint. Néha én is magamra kenem,de nem veszek észre változást.viszont nagyon puha lesz tőle a börőm.

19/

2011. febr. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

3 évig dolgoztam egy parfümériában,és sok méregdrága krém volt.Nagyon sokan megvették,nem akarok senkit megsérteni,de inkább 50-es orvosnők,ügyvédnők voltak ezeknek a kencéknek a vásárlóik.Nem látszott rajtuk a változás.Én 40 éves nő vagyok,átlagos testalkat,de feltűnően szép arcú,pedig "ezer"éve sima gyógyszertári hidratálóval kenem,azt is két hetente 1x.28-30 évesnek néznek,nagyon örülök ennek.Mindig kérdezték,hogy Én ugye ezt meg ezt a drága kencét használom,és ettől ilyen az arcom,olyankor mindig jókat mosolyogtam,hogy hát persze hogy ezeket!Nem mondhattam meg,hogy ezek a krémek semmit sem érnek,a genetika,a sok folyadékfogyasztás,sok alvás,egészséges táplálkozás,ezek érnek valamit,nem a méregdrága krémek.Nekem az a véleményem.

2011. márc. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

En azt tapasztaltam, hogy a draga kremek nem fognak segiteni akkor, ha az etkezes, vagy az eletmodod stresszes.

Tehat a vitamindus etkezes nagyon fontos, es a nyugodt eletmod, stressz nelkul.

Mar nem vagyok ffiatal, de tudom azt, hogy egy kremnek, vagy kozmetikumnak a nevet, a csomagolasat, majd a tartalmat fizetjuk meg, tehat az ar igy van megallapitva.

2011. márc. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Akinek van ennyi pénze egy arckrémre, nem a Vaterán fogja megvenni, hanem egy méregdrága luxusparfümériában, úgyhogy nem tudom, hol él a vaterázó.
2011. márc. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!