Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetek, hogy szép legyen...

Mit tehetek, hogy szép legyen a bőröm?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok, nincsen sok pattanásom, viszont sokszor kinyomkodtam a miteszereimet, és most csupa folt az arcom.. 1 hete voltam kozmetikusnál,azóta nem nyomkodom, fogok is járni ezentúl havonta. A helyzet az, hogy ballagásra (kb. 3 hónap van hátra addig) meg kéne szépülnöm. Megpróbálok leállni a nyomkodással, ez a minimum, de még mi mást tudnék tenni 3 hónap alatt? Iszonyatos hülye voltam, de nem maradhat ilyen a bőröm, segítsetek!! :((( Előre is ezernyi köszönet
2011. febr. 28. 16:30
 1/4 anonim válasza:
57%
osztálytársam is igy járt ő krémekkel kenegette és elég lassan de elmúlt én is most fogok ballagni de nekem nincs ilyen gondom mert pasi vagyok :D 14/F
2011. febr. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Elöször is ne nyomkodd a böröd,mert a nem megfelelően tisztitott arcbörre korokozokat viszel be a kezedről,amelytől gyulladás vagy további miteszerek alakulhatnak ki.Ha pedig rossz iráynból nyomod szintén benyullad,esetleg maradandó nyoma lehet!Bizd inkább szakemberre!;)



MOst,hogy voltál kozmetikusnál nagyon mást nem tudsz tenni. Esetleg bőrípusodnak megfelelő arctisztitót használj,vagy ami neked bevált.Elfognak múlni csak figyelj oda máskor:)


16/L

2011. febr. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Dettó ez a problémám és én is ballagok.

Mintha csak én írtam volna :D

Egyébként nekem a kozmetikusom mondta is, hogy látja ezeket a "hegeket" vagyis foltokat és azt mondta, hogy ilyen "gyümölcssavas hámlasztással 2/3x-i alkalommal meg csinálja szépen, és nem fognak látszódni :)


Kérdezd meg tőle, hogy körülbelül mennyibe fájna, mondjuk nálunk egy kezelés olyan 3000/3500 HUF, úgyhogy nem olcsó... :S

2011. febr. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A kozmetikai kezelést otthon kiegészítheted a rendszeres ápolással.Arcradír heti egyszer esetleg egy agyagos pakolással.Szép leszel ballagásra.
2011. márc. 1. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!