Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehet olyan szemranckremet...

Lehet olyan szemranckremet venni ami hatasos is valamelyest es nem kernek erte csillagaszati osszeget?

Figyelt kérdés
2011. febr. 26. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem az Eucerin Aquaporin szemkörnyékápolója vált be nagyon. Ez kb. 3700Ft, nem olcsó, de én karácsony előtt vettem, napi kétszer használom és még mindig van benne. Így már szerintem nem olyan drága.


Ami még jó volt, a Helia-D pumpás szemkörnyékápolója.


[link]


Ez 2000-2600 Ft között szokott lenni boltokban, de annak ellenére, hogy ez is 15 ml-es (mint az Eucerin) nem tartott ki olyan sokáig.


Mondjuk nem mindegy hány éves vagy. Ha már nagyon ráncos a szemkörnyéked, lehet ezek nem elegendőek.

2011. febr. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az Avonba van kettős,egyik gél a másik krém.Egybe van,nekem bevált.
2011. febr. 27. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én Olifremet használok. Az Avon csípett. Vagyis a kigőzölgése a szememet.
2011. ápr. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!