Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki, hozzáértő, tudna...

Valaki, hozzáértő, tudna segíteni? Nem olyan lett, a hajam, amilyet szerettem volna! (sötétből lett szőke)

Figyelt kérdés

Csütörtökön festettem a hajamat, leszívattam a barnát és szőkét akartam. Ehelyett narancssárgás,rézvörös lett a hajam színe. Nem bírom elviselni, nem érzem magam jól benne. Ha egypár nap múlva befestetem világosbarnára, az nagyon károsítja a hajam, vagy hajvégem? (Annyit bevállalok, hogy a végéből vágatok, ha letörik.) Hány napot kell várnom? 3nap elég?


Előre is köszönöm a segítséget.

NNN


2011. febr. 26. 10:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj el fodrászhoz és ő majd nagyon szépen befesti neked szőkére ezt a leszívatott hajadat. De ha magadnak szeretnéd, akkor vegyél valamilyen extra világos szőkét, ha azt szerettél volna. És azért várj egy hetet. Addig hord összefogva vagy kontyba. Úgy nem olyan feltűnő.
2011. febr. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ennyi, itt az eredménye annak, mikor valaki nem megy fodrászhoz, mert olyan egyszerű hajat festeni...legalább 2 hetet várj, különbem a fél hajadnak annyi.
2011. febr. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Közlöm, ha már elfelejtettem beleírni, és félreértés esett, FODRÁSZ csinálta! ;)


És nem ezzel van a gond, hanem azzal, hogy az én hajamat nem fogja meg olyan egyszerűen ez a szín. És ezért jobban szeretném vissza a világosbarnát. Remélem így már érthetőbb:) Az első válaszolónak pedig köszönöm a tanácsot!:)

2011. febr. 26. 13:55
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor elnézést kérek, ez nem derült ki egyértelműen a kérdésből.

Mindenesetre nem a hajaddal van gond, mert egy jó fodrásznak BÁRMILYEN hajat tudnia KELL olyanra festeni, amilyet a vendég szeretne. Válts fodrászt.

2011. febr. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ez sokkal jobb tanács... nagy valószínűséggel meg is fogadom. :D Az én hajam nem kísérleti alany.:( Ha pénteken befestetem világosbarnára, azzal sokat ártok? Elég erős szálú, dús hajam van...
2011. febr. 27. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!