Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a termékről? Pls. Nincs szép bőröm

Figyelt kérdés

[link]



mostanában ezt lehet olcsón kapni.rendszeres használattal szebb lehet tőle a bőr? kifejezetten erre a tonikra gondolok.mert nem a legszebb a bőröm (nem pattanás hanem mitesszer stb)és nem akarom mindig az alapozót nyomni rá.. :S

14/L


2011. febr. 26. 10:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezzel a termékkel az a baj,hogy nekem iszonyatosan kiszárította a bőröm,hiába hidratáltam utána: / És még több faggyút termelt a bőröm,ergo még pattanásosabb lettem.Voltam kozmetikusnál és ö is mondta h ez a márka nagyon durván szárít,és egyáltalán nem tesz jót a bőrnek.Nekem ajánlott egy ún."fekete szappant" Heti egyszer használom,és mellé még egy egyszerű sminklemosó,arctejet.Teljesen elmúltak a pattanásaim,és miteszereim is.
2011. febr. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi a választ :)

mennyibe kerülnek ezek?:D

2011. febr. 26. 10:38
 3/4 A kérdező kommentje:
és hol lehet kapni?:)
2011. febr. 26. 10:40
 4/4 anonim ***** válasza:

nekem a clean&clear termékek mindig is annyit értek, mint halottnak a csók. másoktól sem hallottam jót róluk:S én úgy ápolom az arcbőrömet hogy:

minden hétvégén leülök és kinyomkodok óvatosan de alaposan mindent. borzalmas folyamat, de ki kell takarítani. jobb, ha gőzölsz előtte, de nekem arra nincs időm, ráadásul szerencsére nekem másnapra már elmúlik a nyoma. nyomkodás után használom a garnier 3in1 terméket. pakolásként teszem fel, aztán mikor már teljesen megszáradt a bőrömön, bevizezem a kezem és a kezemen lévő vizet belepaskolom az arcomba meg a homlokomba és államba. ezzel kicsit feloldottam a pakolást és bőrradírként használom. addig dörzsölöm, amíg szinte már nem is lehet dörzsölni. egyszerűen nem mozog a kezed az arcodon. ezután szépen lemosom vízzel. miután ez megvolt, még tonikot is használok, niveát. aztán én sajnos nem bírom elviselni a tonikot az arcomon, szóval még egy nívea lemosót is használok. úgy néz ki, h a tetejére van állítva, átlátszó, kis fehér pöttyök és kicsit nagyobb kék pöttyök vannak benne:) mikor már halálra széttisztítottam a bőröm, bekenem nivea control shine hidratálóval. jó alaposan. hétköznap pedig úgy csinálom, h reggelente letonikozom az arcom, aztán még ezt a nivea lemosót szintén használom. utána bekenem hidratálóval. mikor hazajövök iskolába, csak tonikkal átmegyek az arcomon, simán vízzel mosom le. estére pedig a garniert használom arclemosóként. utána szintén hidratálás. ennek a nivea control shine hidratálónak elvileg van éjszakai változata is, lehet, h azzal még jobb lenne, de nekem ez is bevált. ha ezt teljesen tiszteségesen végigcsinálod, elég valószínű, h segíteni fog neked. legtöbbször a hatákonyság jó részben nem is a terméken múlik, hanem a rendszerességen. úg látszik, h sokszor használom őket. de mindig keveset használok. mind2 lemosóból elég egy ujjhegynyi. így elég sokáig kitartanak. egyébként barátnőm azt mondta nekem, hogy a mitesszeres bőrre nagyon hatékonyak a neutrogena termékek. azthiszem neutrogénából is van ilyen 3in1 dolog, szóval neked azt ajánlanám az én garnierem helyett. sok szerencsét ehez az összetett folyamathoz:)

2011. febr. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!