Mit vegyek a hajamra?

Figyelt kérdés
Hihetetlenül vékony szálú, semmi tartása sincs, egyik napról a másikra zsírosodik, és nagyon kevés, olyan, mintha kopaszodnék..sőt... Milyen sampont vegyek? 17/F
2011. febr. 25. 20:11
 1/3 anonim válasza:
nekem is nagyon vékonyszálú, ezért én elsev hajtőemelő sampont vettem,ami hatásos is volt, de aztán meguntam,hogy csak aznap tartott és utána lapos lett, így most daier-os. Így mindig dús :)
2011. febr. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 wildcatgirl ***** válasza:

vanank különböző hajpakolások amik dussá teszik ....de nem túl hosszú hatásúak ..viszont én tudok egy-két házi praktikát amitől garantáltam el kezd nőni a hajad és sűrűsödni:1.-keverj össze ,egy tojást,olivaolajat,szőlőmagolajat,tejet,mézet...és dörzsöld a fejbőrödbe majd rakj a hajadra egy neilon zacskót és kicsit melegítsd meg hajszárítóval aztán tekerd be a fejed egy törcsivel és amég csak eltudod vselni hagyd a hajadon(nem túl kellemes de hatásos)

2.vegyél csalán teát,vagy szedj..aztán forrázd le és ezzel a lével öblítsd áta hajad és masszírozd a fejbőrődbe(ez is hatásos ...láttam az eredményét)

3.ismerek egy storit volt egy néni aki nagyon kopaszododtt de aztán elkezdte béres cseppel bedörzsölni a fejbőrét és újra elkezdett nőni a haja

és egyébként az orvos is ír ki hajhullás eleni szeszt amit a fejbőrbe kell dörzsölni ,serkenti a hajhaygmákat éselkezd dúsabb lenni a hajad,+ trükközhetsz a hajszárítással is ..vegyél egy körkefét és hajszárításnál emeld meg a hajad és úgy szárítsd,a hajtövedre kenj egy kis hajhabot még szárítás elött ..remélem segítettem ...ha van még kérdésed írj :)ha kipróbálod a módszereket létszives tájékoztass a hatékonyságáról :)

2011. febr. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Huh..Hát köszönöm szépen a válaszokat! Sajnos a dauer elég hülyén nézne ki, mivel fiú vagyok.XD! De mindenképp megpróbálom a módszereket, habár azt nem szeretném, ha még jobban nőne a hajam, ugyanis, azzal nincs gond, nagyon gyorsan növekedik. Szóval, csak a vékonysága, és lapossága a rossz. Amint eredményre jutok, írok!:D
2011. febr. 26. 08:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!