Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy mondjam meg hogy ne...

Hogy mondjam meg hogy ne kerüljek kinos szituba:S?

Figyelt kérdés
Na az a helyzet h tegnap leborotváltam a lábam és a nunim a nunim nagyon szur arra estleg modnhatnátok vmi tippet na és hnap megy az anyukám szőrtelenitésre és megkérdezte hogy vele megyek-e és mondom persze azt mondta hogy persze mert azt mondta utána bemehetünk vásárolni de most gondolkoztam hogy kitelik tőle hogy azt mondja hogy üljek be egy gyantára de ő nem hinném hogy tudja hogy leborotváltam a lábam mármint mindig mondja h ne meg minden és eddig soha nem szedtem le de tegnap leszedtem nem tudom miért kezembe akadt egy csomag borotva kivettem egyet és leszedtem de mi lesz ha hnap azt mondja hogy üljek be gyantáztatni mit modnjak neki remélem csak tini kezelésre ültet be de segitsetek légyszi a kipatogással is ami ott lent keletkezett köszi előre is(:
2011. febr. 24. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
uuuuuuuuuh belefájdult a fejem! :/
2011. febr. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem csodálom:) De válaszoljatok légyszives:D
2011. febr. 24. 21:05
 3/6 anonim válasza:

hány éves vagy? ha szőrösödsz akkor egyáltalán nem lesz kínos anyád előtt sem hogy igényes szeretnél lenni és leborotváltad, nincs ebben semmi kínos.. viszont a fogalmazásodból következtetve nem lehetsz több 12 évesnél és nem értem hogy a... 'nunit' ...minek borotváltad még le, jobb ha azt még egy ideig békén hagyja minden fiú nem gondolod? anyukád azt szólhatja meg hogy nem kérdezted meg milyen krémmel kell a lábad bekenni hogy ne legyen csúnya borotválás után... de ebből is tanultál, máskor ne vágj bele új dolgokba anélkül hogy utána néznél

20/ f

2011. febr. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
úgy, h anya, tegnap leborotváltam a lábam, meg kell várni, amíg visszanő. jelents be pár hét múlva gyantára. szívesen veled megyek arckezelésre meg vásárolni. a jelek szerint anyukád vette a lapot, h szőrteleníteni akarsz. vedd a fáradtságot és mondd el neki, h leszőrtelenítetted a lábadXD
2011. febr. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat nem 12 éves vagyok hanem 16 :S ezért gáz mert sohasem járok strandra...Mind1 azt mondom majd hogy nem akarom és kész eddig nem volt bajom most sincs
2011. febr. 24. 21:25
 6/6 anonim ***** válasza:
na ne már hogy 16 évesen azt nem mered elmondani hogy leborotváltad a lábad...Jééézuusoooom ,mi lesz veled ha bepasizol?
2011. febr. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!