Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyit nő a haj havonta? Én...

Mennyit nő a haj havonta? Én levágattam rövidre és várom hogy visszanőjön! Csak nem tudom mennyi idő alatt, lesz olyan hosszú mint régen! (80 cm)

Figyelt kérdés
2009. febr. 15. 09:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

miért vágattad le? minimum 2-3 év, sőőőt! Attól függ, mennyire nől. Ez egyénileg változik.

Én 4 éve növesztem, és alig ér a lapockáim közé.Van, amikor meg is áll, és nem nől mondjuk 2 hónapig szinte semmit, és utána kezd el újra.

kb fél, 1 cm-t nől havonta. Én ezt a festésnél látom.



Mennyire rövidre vágattad? és miért?

2009. febr. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
15%
...Ennek a témának, milyen összefüggése van a számítástechnikával?
2009. febr. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
21%
Ezt a kérdést nem itt kellett volna feltenned,nem gondolod???
2009. febr. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%

Ez a szépség-divat kategória különben:-)

Szóval átlag 1 cm.t nő a haj egy hónapban.

2009. febr. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
Fogamzasgatlo hasznalataval,a haj egy honap alatt nö annyit,mint amugy 4 honap alatt.Nekem ez nagyon bevalt körmöm hajam szuper lett töle. Logest,csökkentett hormontartalmut szedtem.
2009. febr. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
fgamzásgátlóval 4 cm-et egy hónap alatt?? na ne viccelj))))))
2009. febr. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%
Figyelj,ha nem hiszed probáld ki,nem 4cm-t irtam,csak,h 1honap alatt annyit,mint amugy 4 honap alatt.Nem irtam,h nekem amugy atlagosan 1cm nöne egy honapban,sokkal kevesebbet nött fogi elött,mint 1cm.
2009. febr. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
81%
Ha meg túl sokat szeded a fogamzásgátlót akkor még szép bajszod is fog nőni :) (biosztanárom mondta XD )
2009. dec. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
98%
Helo, nekem a fodrásznál még régebben volt egy kis incidensem, ugyanis egy félreértés miatt levágta a csaj a derékig érő hajamat a kulccsontomig... ez márciusban volt,most augusztus eleje van,és nem hazudok, 8 centit nőtt azóta. Szóval ez hogy átlag 1 cm-t nő az ember haja havonta,kicsit kamu...ez Tőled függ :)
2010. aug. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!