Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sminklemosás Dove tusfürdővel...

Sminklemosás Dove tusfürdővel mennyire elvetemült ötlet?

Figyelt kérdés
Most vettem csak észre, milyen tökéletesen tisztít, és mint tudjuk hidratáló is van benne. Nem szárítja ki a bőröm. Gond szerintetek, ha sminklemosót nem veszek többet, és ezt használom. Tényleg jobban tisztít.
2011. febr. 20. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha megvagy vele elégedve akkor használd egészséggel. Én csak attól félnék, hogy bele megy a szemembe és csípné. :)
2011. febr. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
12%
Meg ha belemegy a szemedbe, jobban is fogja marni...ennyi erővel idd is meg...
2011. febr. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én tusfürdővel szoktam...semmi baja a fejemnek, és nem iszom. én úgy szoktam, h este zuhanyzásnál a végén az arcomat mosom tusfürdővel, jó sokáig masszírozom, aztán lemosom (szemkörnyéken csak óvatosan, de pl ha a szemhéjamat csinálom akkor sose csíp) aztán kijövök a zuhany alól és kicsit fekete még a szemem alatt, akkor egy nedves babaPOPSI törlőkendővel törlöm át. és NEM CSÍP!:)
2011. febr. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kb 10eve sminkelek eddig sosem volt meg sminklemosom. en mindig az epp aktualis tusfurdommel lemosom tusolas kozben aztan babatorlokendovel attorlom a vegen pedig hidratalom. sosem marad fenn meg egy kis smink sem es a borom is szep. de ha nincs torlokendom epp akkor egy kis kremet teszek a vattakorongra es azzal is szepen lejon.
2011. febr. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát,a sminklemosót erre fejlesztették ki,a tusfürdő nem a legjobb megoldás arcbőrre,kiszárítja.
2011. febr. 21. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!