Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Érdemes elmennem bőrgyógyászhoz?

Érdemes elmennem bőrgyógyászhoz?

Figyelt kérdés

A pattanások már több éve megkeserítik az életemet most vagyok 18 éves...

jártam már bőrgyógyászhoz, és amit adott egy ideig jó volt, aztán csak rosszabb lett mint előtte. akkor adott skinorent és zineryt-et...

A kérdésem, hogy érdemes megint elmennem, vagy csak ezt a kettőt szert ismerik ...? mert ahogy olvasgattam az oldalon, mindenkinek ezt írják fel...


2011. febr. 20. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:
szia! Szerintem mindenképpen menjél el bőrgyógyászhoz! Biztos nem csak ez a kettő van. Menj el és mond el a bőrgyógyásznak hogy mi a szitu és és akkor kitalál majd valamit. meg am ő is tud keverni egy számodra hasznos kenőcsöt :D
2011. febr. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes lenne felkeresned egy kozmetikust is.
2011. febr. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
persze h erdemes..sztem menyj el,igen mindig ugyanazokat a szereket irjak fel mert azok a legjobbak de van akinek azok sem hatnak..azert te menyj el es majd meglatod neked bevallnake
2011. febr. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!