Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Igaz az, hogy szoláriumozás...

Igaz az, hogy szoláriumozás után pár órát nem lehet fürdeni?

Figyelt kérdés
Ugy hallottam hogyha szolizás utána lefürdünk kb 4-5 órán belül elveszítem azt a barnulást amit szoliztam. Ez igaz?
2011. febr. 16. 17:41
 1/5 anonim válasza:

Nem

Éppen hogy kell. Hiába törlöd ki a szolit kitudja ki feküdt előtted benne. Amúgy meg miért ne lehetne? Szerinted leviszi a víz a barnaságot? Egy egy marhaság. Már én is hallottam de tök alaptalan az egész

2011. febr. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én azt vettem észre, hogy, ha utána fürdök, lehámlik a bőröm, még akkor is, ha amúgy nem égtem le.
2011. febr. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen,van benne igazság,nem értem miért kell egyből azt írni hogy ez egy marhaság.Nekem 2 különböző kozmetikus is mondta hogy ne fürödjek egyből szoli után.És valóban barnább voltam mintha egyből a zuhany alá állok.Bár mentségemre szolgáljon hogy én nem fekvőbe,hanem állóba jártam.
2011. febr. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Amúgy hülyeség, hogy veszélyes kórokozók vannak a szoliban. Ha ki sem takarítanák, akkor sem lenne olyan nagy gáz, ugyanis maga a fény, ami részben UV nagyon jól fertőtlenít. A modernebb vízszolgáltatóknál is UV fénnyel tisztítják a vizet, pedig az már elég komoly helynek számít szerintem.

Persze azért én is mindig kitakarítom magam után.

2011. febr. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én is sokszor hallottam már, de igazából ezt az állítást nem tudtam hova tenni, a biztonság kedvéért azért mindig várok 3 órát.
2011. febr. 16. 22:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!