Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért jön ki a hajfesték a...

Miért jön ki a hajfesték a hajamból hajmosásnál? Fontos!

Figyelt kérdés
Valahányszor hajat festek,és pár nap múlva megmosom,mindig kijön a hajamból,most fekete,és a vége meg barnás lett. :S Miért? :O Nem kimosható.
2011. febr. 13. 13:36
 1/8 anonim ***** válasza:
szar a festék minősége
2011. febr. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hááát pedig van ára rendesen. :|

A szőkével soha nem volt gond,a barnával meg most a feketével van csak. :S

2011. febr. 13. 13:53
 3/8 anonim ***** válasza:
elso vagyok...milyen festek az?
2011. febr. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Palette.

Elég rég óta használom,soha nem volt rá panasz a szőkénél,mondom csak itt,egy doboz 1500 forint. Direkt veszem drágábban,de úgy látszik sz*rt se ér. :S

2011. febr. 13. 14:25
 5/8 anonim ***** válasza:

OFF, de megkérdezhetem a Palette-ből melyik fajta? Mert én pont olyat szeretnék, ami elég hamar kikopik:D


Amúgy a vége azért is kopik hamarabb, mert gondolom a töveknél kezded a festést és a végén fested be az egész hajadat, vagyis rövidebb ideig van a hajvégeken.

2011. febr. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mióta nem szőke? mert a szőke minden színt ledob magáról, ergo ott hamarabb kikopik a festék, ahol szőke volt.
2011. febr. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Dejóó.XD

Egy hete

2011. febr. 14. 15:51
 8/8 anonim ***** válasza:

Most én vagyok a hülye, vagy nem írtál igazat?..."Valahányszor hajat festek,és pár nap múlva megmosom,mindig kijön a hajamból"

Erre azt írod, h egy hete nem vagy szőke...MOST AKKOR HÁNYSZOR LETT FESTVE AZÓTA? mert a kérdés alapján nem egyszer...

Amíg le nem nő a szőke, mindig le fogja dobni a festéket.

2011. febr. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!