Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudom gyorsabban a...

Hogyan tudom gyorsabban a "felszínre hozni" a fehér gennyes izét az orromon a pattanásbol, hogy ki is tudjam nyomni?

Figyelt kérdés
Van egy fájó, nagy pattanás az orromon, ami eddig még csak be volt dagadva és piros volt (3 napja van) de most letisztítottam az arcom egy mélytisztító masszkkal és annyit tudtam elérni, hogy már fehér a pattanás, de kinyomni még nem tudom, mert mélyebben van, viszont látszik nagyon, holnap pedig jelenésem van, muszáj valahogy kinyomnom, mit tegyek, hogy gyorsabban a felszínre jöjjön?
2011. febr. 12. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
bökj bele egy tűt pontosan a közepébe. ha nem érzed, akkor jó helyre bököd, ha fáj, akkor nem. elvileg lehet látnia közepét. akkor már ki fog jönni.
2011. febr. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
éjszakára tegyél rá fogkrémet és reggel nyomd ki
2011. febr. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha az első válaszoló módszerét alkalmazod légy óvatos és fertőtlenítsd a tűt!
2011. febr. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!