Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire jellemző, hogy egy...

Mennyire jellemző, hogy egy festék sokkal sötétebbre festi a hajat, mint amit a dobozon mutatnak?

Figyelt kérdés
2011. febr. 11. 18:32
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Ne haragudj utolsó, de ne adj már ilyen tanácsokat...


Ha valaki sötétebb hajat szeretne, miért is tenné előtte tönkre haját szőkítéssel?! Ebben semmi logika nincs.

2011. febr. 17. 13:30
 12/15 anonim ***** válasza:
Bocsi,de az nem derült ki h sötétebbet szeretnél...
2011. febr. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
De igen. Írtam, hogy világosbarna hajam van és középbarnát szeretnék. Szerintem egyértelmű, hogy a középbarna sötétebb.
2011. febr. 17. 15:54
 14/15 anonim ***** válasza:
...bocsi,ez elkerülte a figyelmemet :),ezesetben,ha a Casting Creme Gloss mellett döntenél,vigyázz vele,én sötétbarnára festettem és fekete lett,most mahagónit választottam és imádom.Nekem kicsit világosabb barna az alap hajszínem,csak fakó kicsit,meg már egy ideje elkezdtem őszülni picit és ez nagyon zavart...Azt hiszem az Excell 10-nek jók a színei,és azt adja ami a dobozon van,nekem ezt mondta aki használta...
2011. febr. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a segítséget! Megnézem akkor azt a fajtát.
2011. febr. 17. 16:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!