Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek be Daueroltassam...

Szerintetek be Daueroltassam a hajam? Igazából a Dauer ajándék lenne számomra és ingyen. Szerintetek elfogadjam vagy. Ne? és ha nem akkor mért nem? Van valamilyen árny oldala a Dauernek?

Figyelt kérdés
15 évesen hosszú barna hajam van ami a hátam közepéig ér!
2011. febr. 10. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Csak azt tudom, hogy én biztos, hogy nem daueroltatnám be a hajamat. Biztosan csábító az, hogy ajándékba kapnád, viszont én akkor sem használnám, ha fizetnének érte... A hajad biztosan gyönyörű a jelenlegi állapotában. Azért, mert ingyen lenne a dauer, nem muszáj elfogadni. Biztosan vannak árnyoldalai is a daueroltatásnak, főleg, ha vegyi dauerről van szó. Írd be a google-ba azt, hogy "dauer hatása" és elolvashatod, hogy mit tesz a hajjal, stb.

Pl.: "A hajfestés, a szőkítés, a dauerolás és a hajszárító forró levegője károsítja a védőréteget, így a hajszálak még vékonyabb szálakra foszlanak szét."

Vagy: "A hajszálak egy idő után megszenvedik a szépség érdekében történő, ennél kíméletesebb behatásokat is, mint amilyen például az erős napsugárzás. Minden vegyi beavatkozásnak, így a festésnek és a dauernek, vagy ahogy mostanában hívják az ún. kíméletes dauer, a volumenezés eredménye: a hajszálak kiszáradnak, törékennyé válnak, végükön elrostosodnak, rugalmasságuk csökken. Kíméljük a hajunkat, az ő élete is a mi életünk része!"

Ezeket a neten találtam. Jómagam nem próbáltam a dauert, de ha egészséges a hajad, a helyedben próbálnám megőrizni ezt az állapotot. :-)

2011. febr. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen át fogom gondolni! :)
2011. febr. 11. 11:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha bármiféle ajánlattal közelítene egy fodrásztanulló, azonnal menekülj. Ha jól gondolom, azért lenne ingyen. :D Még vágni se hagyd, nemhogy festeni vagy dauerolni.

Amúgy nem mindegy milyen dauer. De ha hosszú a hajad, akkor lehúzza a súlya is valószínűleg, szóval túl szép se lenne. :S A mai dauerok sokkal kevésbé roncsolják a hajat, mint ami 30éve volt, de azért így se veszélytelen, pláne ha törékeny a hajad.

2011. febr. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát igazából 10 éve dolgozik a szakmában a fodrász és szószerint ballagási ajándék lenne mert a rokonom! :) és énis fodrász leszek! :P
2011. febr. 18. 16:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!