Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tudom a hátamról eltűntet...

Hogy tudom a hátamról eltűntetni a pattanásokat (sebeket)?

Figyelt kérdés
Pénteken bálba megyek és olyan a ruhám,amiben látszik a hátam,van már régi pattanásom ami már seb és el szeretném tűntetni őket.mit tegyek?
2011. febr. 9. 11:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Velem is ez a helyzet és én most azt csinálom, hogy minden nap este bőrradírt használok rá. Aztán teszek rá dermofil pasztát és a sebhelyeket sudocrem-el és neogranormonnal kenem. Még nem olyan régóta csinálom, de nagyon sokat javult a helyzet. De mivel neked már nem sok időd van péntekig én azt mondom lehet jó lenne ha elmennél egy bőrcsiszolásra. Én is tervezem, hogy megyek, de van egy két olyan seb ami nincs még begyógyulva és addig nem tudok menni. Ja illetve szoktam rá aloe verát is kenni.
2011. febr. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben az elfedése marad.Nincs annyi időd,hogy kitisztíttasd.Ha nagyon látszik,piros akkor korrektort is használj.Eltűnni nem fognak:(.
2011. febr. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!