Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nemrég vettem egy epilátort,...

Nemrég vettem egy epilátort, de eddig csak kétszer használtam.. Mit csináljak, hogy ne fájjon ennyire?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem egy epilátort,de eddig csak kétszer használtam,azért mert (bocs a csúnya kifejezésér)kiba..ottul fájt.Mindig elhatároztam,hogy most nem foglalkozok a fájdalommal,de amint hozzá ér a bőrömhöz,úgy érzem mintha késsel szurkálnám magam,sőt egyszer megcsináltam az egyik lábam nagy kínok közepette,és nagyon vérzett,és napokig ki voltam pattogva.De mégis,ha egyszer is kibírnám,akkor két hétig sima lehetne a bőröm,mert ugye eddig borotváltam,azt meg szinte naponta kellett,meg ráadásul én egy kicsit szőrösebb is vagyok az átlagnál.Mit csináljak hogy ne fájjon ennyire?Bármi érdekel!
2009. febr. 9. 14:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogyan csinálja más, de én epilátorral ugy szoktam hogy ,,csipkedem". tehát kiszedek vele egy talán 1 centis részt kb,majd megemelem, és így haladok...

tehát részletekben........

2009. febr. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

Meg lehet szokni, később gyengülnek a szálak, s nem fáj

Biztos van olyan rész ami kevésbé érzékeny, ott kezd szoktatni, délután kettőkor (legkisebb fájdalomküszöb)

fürdés után, gyenge fokozaton.

addig gyantázz, az is gyengít. Hideggyantával.

Nézd meg a neten, a havi ciklus melyik napján vagyunk legkevésbé érzékenyek a fájdalomra!

egyél csokit!

10 perc után kiáramlanak az endorfinok, és csökken a fájdalom - csináld lassan! Paskold meg előtte a lábad!

Jéggel simítsd át!

2009. febr. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

Ha hajszáleres viszerességed van, ne használd!

Talán nagyon száraz a bőröd, és túlérzékeny?

2009. febr. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A borotválás erősít, a gyantázás, epillálás gyengít( a szálakat)

Később jobb lesz. addig gyantáztass kozmetikussal!

2009. febr. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Körkörösen.
2009. febr. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elötte vagy közben okozz magadnak valami fájdalmat...persze nem kell brutálisan csak hogy az agy fájdalomként érzékelje...így kicsit megosztlik és kevésbé érzed a lábad.
2009. febr. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!