Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zacskós szőkítőpor fekete...

Zacskós szőkítőpor fekete hajra. Vélemények? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2009. febr. 9. 14:28
 1/6 A kérdező kommentje:
Láttam fodrászkellékesnél szőkítőport és otthon festeném...Aztán rákennék barnát! Szerintetek megpróbáljam? Nővérem festené..Kinek van tapasztalata benne?ELŐRE IS KÖSZÖNÖM!!!
2009. febr. 9. 14:30
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintme ne próbáld ezt meg otthon,kb 95% hogy nem sikerül,sokkal jobban tönkreteszi a hajad mintha a fodrász csinálná szakszerűen,és a szine sem lesz jó,esetleg foltos marad.
2009. febr. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szőkítőporozás után a fekete haj narancssárga lesz! És azonnal nem szabad befesteni, mert így is nagyon megviseli a hajat! Ha jót akarsz magadnak, akkor semmiképpen se csináljátok meg otthon, jobb, ha fodrászra bízod, mert ezt a hibát már én is elkövettem egyszer. A fekete hajamon kb. 2 perccel volt tovább a szőkítőpor és nem elég, hogy foltos lett a hajam, de úgy leégett, hogy közel 30 cm-t le kellett vágni belőle. Ez kb. tavasszal volt és még mindig elég pocsékul néz ki.
2009. febr. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
KÖszönöm! Háát nekem is eléggé hosszú hajam van és ígyis sokat vágtam belőle...Ennél rövidebb nem kéne ígyis lassan nő...
2009. febr. 10. 16:37
 5/6 anonim ***** válasza:

enyém szerencsére nő elég gyorsan,festett fekete

szívattam otthon és semmi baja nem lett ;] de ez hajfüggő...

viszont még nem egész hajam szőke [ nem néz ki azért igénytelenül ] de majd elmegyek fodrászhoz,mert hátul nem tudnám :]

2009. jún. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem a fodrász szivatta le a feketét de nem ajánlom mert olyan lesz mint a drót! de amúgy nekem egyből be lett festve szóval az nem gáz,csak ápold utána!
2009. aug. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!