Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szabad az intim szőrzetet...

Szabad az intim szőrzetet csipesszel kiszedni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 5. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért ne szabadna? Kicsit fáj, de nincs megtiltva. Én gyantázom nagy részét, ami maradt, azt meg csipesszel kiszedem.

19/l

2011. febr. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, csak úgy kicsit hosszadalmas lenne.
2011. febr. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyes bennszülött törzsek mai napig is kagylóhéjjal, akik hozzájutnak csipesszel szedik, tényleg hosszadalmas, de ők ráérnek:-)
2011. febr. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyszer a barátnőmnek a borotvállástól visszafele nőtt a szőr és annyira bajos volt,hogy dokihoz kellett vele fordulnia.És multkor nekem is volt szőrszál,ami elkezdett vissza fele nőni,és inkabb kioperálltam csipesszel.Nem is volt annyira fájdalmas mint ahogy hittem,és gondoltam kipróbálok annyit kiszedni amennyit tudok :)
2011. febr. 6. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!