Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sok nőnek hogyhogy nincs szőr...

Sok nőnek hogyhogy nincs szőr a kezén, ujjain?

Figyelt kérdés
Mások szőrtelenítik az ujjaikat? Mások szerint az enyém se feltűnő; és nem is sok, ami rajta van, de mivel én egész nap látom, ezért nekem feltűnő. Amiket látok képeket körmökről vagy gyűrűkről, azoknak a modelleknek nincs szőr a kezén. Ők szőrtelenítik vagy nem is nőtt is szőr az ujjaikon?
2011. febr. 4. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem vagyok modell, mégse nőtt az ujjamon szőr sose. A lábam nagyujján van néhány szál, de csak ott.
2011. febr. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nő szőr a karomon és az ujjaimon is, és mivel fekete hajú, barna szemű lány vagyok, a szőröm is fekete. Nem volt vészes, de én epillálom, nekem így jobban tetszik csupaszon, az ujjaimról pedig azt a pár szálat leborotválom.

21/L

2011. febr. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
én az egész karomat szőrtelenítem, de már nagyon megbántam, hogy elkezdtem, mert nem volt vészes. Csak egyszer mondta egy srác, hogy a szőrös kar olyan mint a szőrös láb, én hülye meg leborotváltam, pedig csak pihés volt. Az ujjaimon is van, de az szinte alig látszik, A nagylábam ujján viszont elég erősen látszott, így leszedtem onnan is. Gyantát és az epillátort nem bírja a bőröm, így elég sűrűn kell borotválni. Ha 2 hétre bezárnának valahova és nem jutnék borotvához, szégyellnék kijönni.
2011. febr. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Van, akinek valóban nem nő. Ez hormonális dolog. Én is szőrösebb vagyok az átlagnál. Epilálok, ahol tudok. A karomat borotválom, de ott is elszeretném érni, hogy tudjak epilálni, csak az eléggé fáj, még nem szoktam meg. Máshol már megszoktam. 1 héten egyszer mindent végigepilálok, mert ha jobban kinő, akkor jobban fáj. Én ezt tanácsolom másoknak is, hogy ne csak akkor epiláljanak, amikor már nagyon kell, hanem bizonyos időközönként, ha megtehetik, akkor szőrtelenítsenek.

Ha csak az ujjaid zavarnak, akkor az nem olyan óriási gond szerintem. Könnyen ki lehet szedni a szőröket akár egy szemöldökszedővel is. Kicsit fáj az is, de ahogy a mondás tartja: a szépségért meg kell szenvedni... :(

2011. febr. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mivel fekete hajú,barna bőrű vagyok,ezért szőrösebb vagyok mint az átlag.A karomat epilálom heti 1x,már tök ritka rajta a szőr,az ujjaimon meg kiszedem szemöldök csipesszel,igaz alig látszódik,de azért kiszedem.

20/N

2011. febr. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam, hogy nem vagyok mutáns. Mert én korábban rajtam kívül még nem láttam hasonlóan szőrös ujjú lányt, igaz, nem is figyelgettem kifejezetten.
2011. febr. 11. 17:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!