Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Igaz, hogy ha a szőkítőport...

Igaz, hogy ha a szőkítőport langyos vízzel krémesre keverem, oxi nélkül, akkor is leszedi a festéket a hajról?

Figyelt kérdés

[link]


Konkrétan erről a márkáról hallottam, hogy vízzel keverve leszedi a hajfestéket.

Lehet ilyet csinálni?


2011. jan. 27. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
te szerintem a "KOKTÉLOZÁSRÓL" beszélsz,kíméletesebb mint a szívatás,csak lekapatja a színt a hajról,annyira nem károsítja mint maga a szívatás!!Koktélozás: 1 adagolókanálhoz (kb 18 gramm) keversz 9%-os,ha sötét a haj akkor 12%-os hidrogént (kb 50 ml) + 5 ml sampont. Ezzel mosol hajat, belefésülöd, rajtahagyod kb 5-10 percig. (ezek az egységek függnek a haj hosszától és mennyiségétől)!!lehetni lehet csinálni,de én inkább a fodrászt javaslom!!
2011. jan. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, nekem konkrétan azt mondta ismerős, hogy ilyen szőkítőport csak langyos vízzel kevert el, és szépen leszedte a hajfestéket a hajáról.
2011. jan. 28. 11:05
 3/4 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy hajradír volt? nekem is olyan volt, vízzel kevertem, full ugyanolyan mint a szőkítő.
2011. jan. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A másodiktól kérdezném, hogy ennek mi volt a neve?

Kíméletesebb valamivel, mint a hajradír?

Vagy ugyanúgy roncsol?

2011. jan. 29. 13:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!