Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet a legegyenesebbre...

Hogyan lehet a legegyenesebbre kivasalni a hajat?

Figyelt kérdés
Babyliss pro215 hajvasalóm van és egész jól is vasal, de ahogy elmegyek itthonról mondjuk a cukrászdába, már egy- egy helyen vissza göndörödik, olyan értelemben, hogy kifelé áll a vége, stb. és nem tudom mit tegyek ellene. Úgy értem, hogy hogyan lehet, hogy vizesen, vagy nedvesen vagy, hogy? Milyen trükk kell hozzá... Köszi előre is, és aki nem tud rendesen az ne válaszoljon sehogy...
2011. jan. 27. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért áll összevissza a vége, mert el van vékonyodva és száraz. Azzal szerintem nem nagyon lehet mit csinálni, bár drogériákban vagy inkább fodrászkellékesnél lehet kapni mindenféle hajra való krémet, sprayt, ott néznék körül, az eladó biztos tud segíteni.
2011. jan. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
atyaég. nehogy vizes vagy nedves hajadat kivasald :O utána garantált a paróka
2011. jan. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szia nekem is ez a problémám. itthon még szög egyenes, de amint kiteszem a lában kifele, befele kunkorodik vagy hogy is mondja..pedig alapból sem göndör a hajam, csak sehogy sem áll..

mostanában úgy csinálom, hogy ha megmosom és megszárítom, akkor utána egyből ki is vasalom, még éjszakára is..hővédő krémet persze mindig használok rá. ha párás a levegő vagy esik akkor tuti hogy nem marad meg, de ha száraz az idő akkor általában tovább bírja, de úgy hogy nap végéig úgy még sose :(

de valahol azt olvastam hogy jó rá a hajfényszérum a hajvégekre kenve..csak én sehol sem találtam még... az újságban ahol olvastam ott egy loreal termék van de még boltban nem láttam és az ára amúgy 4590ft szóval húzós...

meg amúgy minél kevesebb hajat vasalj egyszerre..nekem ez vált be úgy ahogy....

bár ha találok ilyen hajfényszérumot majd kipróbálom azzal is..hátha...

2011. jan. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Vizesen nehogy kivasald nagyon rosszat tesz neki.

én elmentem egy fodrászhoz kb 2 hónapja és egyrejobban jön helyre a hajam és nem is göndörödik be. azért áll ki a vége mert agyonvasalod.nemtesz jot neki . használj DM-es balea hajkiegyenesitőt nekem bevált. = ) .

2011. jan. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!