Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért kell olyan sokáig...

Miért kell olyan sokáig kozmetikushoz járni?

Figyelt kérdés

Nem igazán értem, hogy miért mondják azt a kozmetikusok, hogy pl ha pattanásos bőrrel mész hozzá, akkor fél évig vagy 1 évig folyamatosan vissza kell járni hozzá? Meg tisztítja az arcunkat azzal, hogy kinyomkodja őket, de pl 1 év utána ha már nem járok hozzá mivel lesz másabb, mivel változik meg az arcom, hogy ne kelljen már visszajárnom?:D

Fél évig jártam hozzá és semmi látszata, szóval ez érdekelne:O


2011. jan. 26. 15:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Nehezen tudom elmagyarázni, de ahhoz tudom hasonlítani, hogy: ha felszedsz 1-2 kilót, azt leadod egy hónap alatt. Ha felszedtél 20 kg-ot, azt mondjuk egy év alatt. Érted mire gondolok? :D És miután már leadod, nem kell fogyóznod, elég csak megtartani az új életmódot, de kicsit már kötetlenebbül. Ez is hasonló szerintem (tapasztalatom szerint is:D)

Amúgy ha neked nem javult, akkor annak lehet, hogy azaz oka, hogy a pattanásoknak belső eredete van: tehát vagy bőrdoki, vagy ha az étkezésed nem megfelelő (zsíros ételek, túl sok fűszer, túl sok liszt, etc...) akkor az is például gátolta.

2011. jan. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert ez egy gyulladásos állapot.Addíg kell amíg nem tudja megszűntetni.Ezalatt figyeli a bőr állapotát is.Változtatja a kezeléseket,stb.
2011. jan. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

jártam már 2 bőrgyógyásznál is...szedtem rá gyógyszert, az szépen levitte a pattanásokat és makulátlan volt a bőröm, de másfél évre rá megint előjöttek:/

jövőhéten megyek ingyenes gépes bőrvizsgálatra, bőrgyógyász felméri az arcom állapotát és ajánl termékeket, hogy mivel lehetne szebb, remélem beválik:)

2011. jan. 26. 22:18
 4/6 anonim ***** válasza:
De amúgy hány éves vagy?
2011. jan. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
17 múltam és ez van már 12-13 éves korom óta :S
2011. jan. 27. 22:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem most még sajnos "normális" :S Nagynéném kb. 23 éves koráig küzdött a pattanásaival...
2011. jan. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!