Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért áraznak le bizonyos...

Miért áraznak le bizonyos termékeket nagyon a Rossmannban?

Figyelt kérdés
Nem mintha bajom lenne vele. :) Ma voltam, és látom, hogy pl. Gliss kur sampon 169 ft, Schauma nagy flakonos sampon 179 ft meg ilyesmi. De mindegyikből csak 1 fajta. Vettem is egy Schauma leave-in balzsamot 239-ért, meg egy Syoss hajpakolást 249-ért. Szerintem nem a szavidő miatt van, meg nem is hiszem, hogy kifutó termékek lennének. Főleg hajápolási cuccokat szoktak így leárazni és mindig mást, de még nem is a népszerűtlen cuccokat. Ez csak ilyen vevőcsalogató, vagy miért lehet?
2011. jan. 25. 13:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Pontosan. Az impulzusvásárlásokra építenek ilyenkor, azaz bemész, hogy megveszed az akciós cuccot, de aztán meglátsz valamit, és jajj, ez is kéne...
2011. jan. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bocsi nem tom a választ de gliss kurból melyik színű volt leárazva?:D
2011. jan. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A szőke hajra való, asszem fehér flakonos.
2011. jan. 25. 14:35
 4/8 anonim ***** válasza:

Esetleg ha kicsit sérült a doboza akkor azért...vagy szavatossági idő(amit kizártnak találsz)...

Nem tudom...lehet hogy csak tényleg azért hogy vedd meg...és ha jól bevált akkor legközelebb 500 ftal drágábban is megveszed...:) stb.

bolti versenyek szoktak menni...ha az egyik boltban nagy az akció akkor a másik még nagyobbat csinál hogy hozzá menjenek a vevők :)

2011. jan. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Szerintem is azért lehet, hogy megveszed, mert olcsó, és ha beválik később drágábban is meg fogod venni.

Azért is szoktak leárazni, ha sérült, de itt ugyanúgy a polcon voltak, és több is volt mindegyikből, nincs velük baj.

Múltkor a dm-ben is meg a Rossmannban is nagyon le voltak árazva a Palmolive tusfürdők, de akkor azért, mert megváltoztatták a flakonját.

2011. jan. 25. 19:26
 6/8 anonim ***** válasza:
szia, boxsi, de melyik rossmannban? és szerinted mindegyikbe, lesz, és holnap is?:D mert akkor veszek :D amugy szerintem is hogy becsalogassanak és többet költs.
2011. jan. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én a Siófokiban voltam, de nem biztos, hogy mindenhol vannak ilyen cuccok. :S
2011. jan. 26. 10:18
 8/8 anonim ***** válasza:
Szolnokon is ez van.De nálunk még a testápolók is,az arctisztítók is.És nincs lejárva a szavatosságuk.
2011. jan. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!