Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SOS! Ilyen hajat hogyan...

SOS! Ilyen hajat hogyan tudnék csinálni magamnak? [paróka nélkül. :D]

Figyelt kérdés
csak arra vagyok kíváncsi hogy ilyen igazánigazán dugóhúzó szerű göndör tincseket hogyan tudnék csinálni? Köszi.
2011. jan. 24. 14:55
 1/9 A kérdező kommentje:

link lemaradt. :D

[link]

2011. jan. 24. 14:55
 2/9 anonim ***** válasza:

magadnak,szerintem a wcpapír-guriga trükkel,nem tudom ismered e:)...

Amire feltekerik a wcpapírt az betekered egy réteg alufóliával,vagy darabokra felvágsz egy alufólia hengert és azokat egy egy rétegel összetekered és rengeteg alufőlihernyót csinálsz,hosszúakat!!

vizes hajra feltekered az alufóliával bevont kartonhengert és a hernyót a hengerbe dugod és össze/le fogatod vele a hajadat!

Nehéz így elmagyarázni,remélem érted:)

2011. jan. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
legalábbis én így csináltam,előző voltam:)
2011. jan. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
uhh, hát nehezen, de asszem értem. és akkor így hagyjam megszáradni a hajam? vagy szárítsam hajszárítóval?
2011. jan. 24. 15:07
 5/9 anonim ***** válasza:

picit száríts meg de csak annyira hogy ne folyjon a víz belőle!

Utána abban is aludhatsz!,hagyd hogy megszáradjon,ne nyúlj hozzá!!

2011. jan. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
jah csak ha abban alszol vigyázz,hogy ne kemény párnán mert akkor összenyomódnak a hengerek,és nem lesz ilyen szép a hajad!
2011. jan. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Még nem ismertem azt a gurigás megoldást, biztos hatásos.


Nekem több fodrász van a családban, és színházi fodrászokat is ismerek. Ezért inkább csak fordászeszközökkel való megoldást tudok ajánlani. Ha rövidebb a hajad, akkor hajcsavaróval meg tudod csinálni. A lényeg, hogy extra vagy ultraerős hajhabot kell hozzá használni. Egy másik megoldás a besütés. Ezt hosszabb hajnál is simán meg lehet oldani, bár rongálja a hajat a nagy hő. (Én gyakran csavarózni szoktam a hajamat, és hasonlóan néz ki több napig, mint a képen, és nem is káros.) Ha tartósan szeretnéd a göndörséget, akkor csak daueroltatni tudod. A fodrász biztos, hogy simán megcsinálja Neked ilyenre a hajadat hosszútávra.

2011. jan. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A profi megoldáshoz ilyen hajlékony csavarók kellenek:

[link]

Ezt ceruzákkal is meg lehet csinálni. Vizesen dörgölj bele hajhabot, tekerd fel és szárítsd meg alaposan.

2011. jan. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
elég hosszú a hajam, [hátközépig ér, plusz egyenes, vagy nagyon enyhén hullámos] és vékony szálú is, meg fog ez maradni benne? Azt szeretném ha egy egész napot bírna. *_*
2011. jan. 24. 15:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!