Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Használ valaki ilyen színű...

Használ valaki ilyen színű hajfestéket/színezőt? Melírozáshoz kéne.

Figyelt kérdés

a kérdésem az lenne, tudtok e nekem mondani olyan Magyarországon kapható hajfestéket, aminek a színe körülbelül ilyen lesz: [link]

? vagy valamit, ami sötétbarnán rózsaszínes vörös eredménnyel készül?


2011. jan. 23. 18:05
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

Hip-Hop trendy hajszínező, ezekben a színekben van. Bármelyik fodrászkellékesben kapható 300 forinttól. 24 mosásig tart, nekem kék volt, és jó volt, a barátnőmnek zöld, az övéből hamarabb kiment. Viszont, ha csak melírnak akarod, akkor egy dobozzal sokáig elég.

2011. jan. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

wow, nagyon szépen köszönöm, megtaláltam az új szerelmemet, ami nem kerül többezer forintba. és ez nem roncsolja a hajat, nem szívódik ki sok pár mosás után, mert van, hogy napi szinten kell mosnom a hajam pl. nyáron, meg akkor a nap is szívja.. és nem mindegy, hogy szép, piros, vagy nem...

nem szárad be? tégelyes vagy tubusos?

2011. jan. 24. 20:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!