Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megvan, hogy milyen hajat...

Megvan, hogy milyen hajat akarok. Hogy kezdjem? A többi és képek, lent.

Figyelt kérdés

Olyan frizurát akarok, mint Adam Lambert-nek van.

[link]


[link]


Nemtudom, hogy hogy kezdjek hozzá.A hossz rendbenvan.. de, akkor vasalás és waxolás elég?És hátul hogy állítsam úgy fel... megfog állni waxal? segítseteeek légyszi!

Tippeket is szivesen fogadok! :DD


2011. jan. 22. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
A tippem az h NE!! Fújj...
2011. jan. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
jobban jársz ha nyomtatsz ki egy képet és elmész fodrászhoz.csak igy lehetséges.
2011. jan. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1. ... ha azért mondod mert meleg..xD hát, nemnagyon érdekel:) attól h.. khm..máás...xD még a haja jó. :) szerintem.

Hány évesvagy?(: És miért nem tetszik?:)


2.Igen...erre gondoltam, de nem fogok minden nap fodrászhoz járni, és itthon kellessz, magamnak megcsinálni.Szóval ezért kellene h mégis hogy.

2011. jan. 22. 21:58
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
elmész a fodrászhoz, megcsináltatod, és megkéred, hogy magyarázza el neked, vagy tanítsa meg hogy hogy csináld azután magadtól
2011. jan. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Mondjuk... igaz! :) :D

Köszönömm! :)

2011. jan. 22. 22:21
 6/7 anonim ***** válasza:
28%
ronda,emos kis hülyegyerek haj.Bár gondolom Te is 15-16,max 17 éves kishülyegyerek vagy.
2011. jan. 23. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem tritikát kértem, kedves. :) xD

Tipp, vagy kritika, lehordás....van különbség!

Egyébként meg nemkell le "KIShülyegyerekezni". :)

Még emóó.. nem láttál még IGAZI emóó-st.Amúgy nemvagyok az.Új hajat akarok, mert a régi stílust meguntam.. ha bajod van ezzel...bocsi.

2011. jan. 23. 17:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!