Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ilyenkor mi van? Mit tudnék...

Ilyenkor mi van? Mit tudnék csinálni ellenük? (lent)

Figyelt kérdés

Szóval a helyzet az, hogy alapvetően nem pattanásos típus a bőröm. Viszont 3-4 havonta előjönnek, és akkor szörnyűű, mert nagy és piros és nem tudom kinyomni, mert nem fehéredik ki. És nem is úgy múlik el, hogy majd kifehéredik, kinyomom és utána eltűnik, hanem piros akár 1 hétig is, utána meg fokozatosan összemegy.

Korrektort se tudok rá rakni, mert egyszerűen nem fedi be, mindig tökre látszódik, kenhetek én rá akármit.

Ez csak időleges, de általában mindig a legjobb időpontban jönnek elő, amikor nagyon nem kellene, hogy ott legyenek. :S

Ilyenkor mit csináljak? Milyen készítményeket használjak? Vagy bármilyen ötlet jöhet, mert ez már agyhalál.. :S


2011. jan. 21. 12:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Tépj el bőrgyógyászhoz! Én kaptam ott egy spéci tablettát (sajna a nevére nem emlékszem) amitől egy hónap alatt kitisztult a buksim, azóta sem jöttek vissza a kis bzi ragyák.

Biztos tudni fogja a bőrgyógyász, ha említed neki a tablettás kezelést. Egyébként pedig Alksebor kenőccsel kenem az arcom úgy 2-3 naponta. Amellett, hogy nem jönnek vissza a ragyák, még ki is simítja a bőröm.

2011. jan. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kedves előző milyen gyógyszert kaptál?
2011. jan. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én inkább azon gondolkoznék mi történik ebben az időszakban,ugyanis nem sima pattanásos bőrről beszélünk!!!Ahogy írtad nem is sima pattanásra utal én ezért nem szednék gyógyszert.
2011. jan. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!