Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » TAAZ. COMra hogy lehet képet...

TAAZ. COMra hogy lehet képet feltölteni?

Figyelt kérdés

szeretnék próbálgatni, mi állna jól, de sehogy sem tudok rájönni, hogy kell saját képet feltölteni...

már regisztráltam, de sajna nem tudok angolul...


2011. jan. 20. 13:45
 1/6 anonim ***** válasza:

A főoldalon Start Makeover, utána baloldalt Browse, ott kitallózod a képet, feltölti.

Utána be kell jelölgetned a saját képeden, amiket oldalt kér (mutatja), ha ez kész, akkor bal oldalt ott vannak a lehetőségek (ezeket gondolom, tudod Face-Arc Eyes-Szem Lips-Száj, Hair-Haj, Sunglasses-Napszemüveg, a többire már rá fogsz jönni, mert ha kipróbálod, látod a képen)

Remélem, tudtam segíteni:-)

2011. jan. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja, és úgy csináld, hogyha esetleg teljes alakos a kép, hogy kivágod az arcodat, és csak azt töltöd fel, mert különben nagyon kicsi lesz a felbontása.
2011. jan. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

odáig megvan, h browse, csak nem kezdi el feltölteni...kiírja, h 0%, és semmi...pedig le is kicsinyítettem már, gondoltam nagy, azért nem...

de akkor nem csináltam rosszul ezek szerint, próbálkozom még


köszi!!

2011. jan. 20. 14:26
 4/6 anonim ***** válasza:

Firefox-ot v Explorert használsz? Vagy vmi mást?

Mert régebben nekem is volt, h valamelyik böngészővel nem sikerült:-S

2011. jan. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

firefox...de akkor megpróbálom mással

köszi a tippet

2011. jan. 20. 14:47
 6/6 A kérdező kommentje:

google chrome-mal sikerült:)

köszi:)

2011. jan. 20. 14:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!