Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kozmetikusnál görgős gyantától...

Kozmetikusnál görgős gyantától (teljes fazon gyantánál) el lehet kapni vmi betegséget mástól?

Figyelt kérdés

Kozmetikusok/Bőrgyógyászok válaszát várom ha lehet, vagy olyanokét, akik lehet, hogy a gyantától kaptak el valamit.

Kismama vagyok, mivel ilyenkor fokozottan figyelni kell, eszembe jutott, hogy vajon nem lehet-e elkapni herpeszt, vagy bármilyen bőrbetegséget a kozmetikusnál használt görgős gyantától? Hiszen végig húzza mindenkin... Évek óta járok ugyanoda, nagyon szeretem őket, nem mernék ilyet kérdezni tőlük. Vagy legközelebb vigyek egy saját gyantaszettet és kérjem meg, hogy azzal csinálja?


2011. jan. 18. 11:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha szeretnéd kérd meg,hogy a sajátoddal dolgozzon!De,ha fertőtlenítőt használ,széles sprektumút nem lehet baj.Kozmetikus vagyok.Nálam ilyen betegség soha nem fordult elő én használok fertőtlenítőt.
2011. jan. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi! Ezt úgy kell elképzelni, hogy letörölgeted a gyantázófejeket valamilyen fertőtlenítő szerrel? Vagy valamilyen más eljárást csinálsz vele?

Szülés előtt még egyszer megyek teljes fazon gyantára, meg fogom őket kérni, hogy ha lehet egy teljesen új fejet használjanak nekem, ki is fizetem ha kell, ez így jó ötlet, nem?

2011. jan. 18. 18:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen!Én minden lefújok fertőtlenítővel és a műtős fertőtlenítőt használom.Nyugodtan szólj,biztos megértik!!!A bőrt is fertőtlenítem,sőt kesztyűt húzok.Nem lehet kozkáztatni.
2011. jan. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Érdekes amit írsz, mert szerintem ők ezt nem csinálják, kesztyűt nem használnak, bőrt nem fertőtlenítenek, de lehet, hogy egyébként lefertőtlenítik a görgőt, de én azt nem látom... Pedig gyantázás közben vérzik is az ember sokszor, de eddig eszembe se jutott, hogy bármit elkaphatnék, csak most. Pedig tényleg nem valami higiénikus egymás után használni! :(
2011. jan. 19. 13:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Az a baj a szalonokban,hogy sok kozmetikust a pénz hajt ő elvégezte a munkát és ennyi.Nálam nem.Sem én sem a vendégem nem kaphat el semmit.
2011. jan. 20. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!