Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel tüntethetem el? :S...

Mivel tüntethetem el? :S Többi lent légyszi segítseeteek.

Figyelt kérdés

A hátan és a mellkasom tele van pattanásokkal..nagyon sok :S

és nyárra szeretném eltüntetni mert az elég taszító tud lenni azt pedig nem szeretném..valami olyan tanács ami tényleg beválik??nem ilyen krémek mert nemtudom hányat próbáltam és hiába..és ezért nyáron se nagyon merek olyan felsőt felvenni vagy bikinit..:/ Segítsetek kérlek.


2011. jan. 17. 09:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyász mit javasolt? Ha nem látott még, akkor menj el egyhez. Amúgy egyik haverom elkezdett szolizni (mértéktartóan) és neki az sokat segített. De az orvos legyen az első.
2011. jan. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Az étrended lehet a ludas. Próbálj egészségesebben táplálkozni.
2011. jan. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
16 évesen nekem is ez votl a problémám. Menj el bőrgyógyászhoz és ő majd felír egy gyógyszert amitől pár hónap alatt elmúlik.
2011. jan. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
0%
ne egyé' má' annyi csokit dikk!
2011. jan. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
az étrendemmel semmi baj,figyelek rá..a szolira énis gondoltam csak az rákkeltő..:/ úgyh marad a bőrgyógyász.köszönöm a segítséget még ha vki tud vmit irjoon:)
2011. jan. 17. 10:17
 6/8 anonim ***** válasza:
Túlérzékeny vagy az ezt okozó vírusra. Osztálytársam is ebben a cipőben járt. Doki azt mondta méregtelenítsen, aztán kicsit visszafogottabban az édességekkel, fehér lisztes dolgokkal, kávéval, sajttal és szépen elhalványultak neki. Kis odafigyeléssel nagy ritkán kijön neki egy nagyobb pattanás, de semmi komoly.
2011. jan. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

menj el bőrgyógyászhoz!Nekem felírt valami fehér büdös cuccot amivel minden este be kellet kennem az arcomat. Egy üveg után kitisztult az arcom.Remélem tudtam segíteni és mondom,bátran fordulj orvoshoz,szakemberhez.

13/L

2011. jan. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2011. jan. 18. 09:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!