Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire károsítja a hajamat...

Mennyire károsítja a hajamat a dauer?

Figyelt kérdés

A hajam elöl nagyon hullámos, hátul meg nem és ebből már elegem van. Eddig vasalni próbáltam, de az nem jó mert ha túl gyakran csinálnám, akkor tönkremenne a hajam és még csak egyáltalán nem is tartós, úgyhogy mostanában hajmosás után beszárítom és kész, de ez nem jó, mert mire megint hajat mosnék, megint hullámos.

Úgyhogy most daueroltatni szeretném (nekem teljesen mindegy lenne, hogy egyenes a hajam, vagy göndör, csak ilyen ne legyen).

Egy kicsit hullik a hajam (fogalmam sincs mitől, mert már nem is próbálom vasalni, hetente 1-2 beszárítás nem hiszem, hogy ennyire káros lenne, vagy igen?) De amúgy dús. Mennyire tenné tönkre a dauer? :S És valami más módszer nincs, amivel végre normális lenne a frizurám?


12/L


2011. jan. 11. 18:05
 1/2 anonim ***** válasza:
én nem ajánlom, szerintem nagyon káros
2011. jan. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Talán az egyik legkárosabb eljárás még mindig.Csodálom,hogy még van dauer, de szerintem csak a sok öregasszony miatt. Az osztálytársnőm is csináltatott, utána a fele haja kihullott és azt mondta soha többet.
2011. jan. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!