Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen tipusú a hajad, milyen...

Milyen tipusú a hajad, milyen sampont használsz rá, olcsóbbat drágábbat, milyen márka?

Figyelt kérdés
2011. jan. 10. 13:57
 1/10 anonim ***** válasza:

Száraz/töredezésre hajlamos. Mindenféle sampont kipróbáltam már az olcsótól egészen a drágáig, de nekem a Kallos tojássamponja vált be.

[link]

2011. jan. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 just.me ***** válasza:
Vékony szálú hajam van, és Gliss Kur termékeket használok rá jelenleg, de általában azt használom ami épp van. :D
2011. jan. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem eleg zsiros a hajam. Rengeteg draga, markas sampont probaltam mar ki, de nekem a NIVEA jott be :)
2011. jan. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi nagyon aranyosak vagytok.Én most lorin Multivitaminos samponnal mostam szép selymes lett.Irjatok még ha van valakinek tapasztalata.Köszi.
2011. jan. 10. 14:49
 5/10 anonim ***** válasza:
Én olcsó, literes kiszerelésű samponnal szoktam hajat mosni, és inkább teszek rá hajpakolást, gliss kur sprayt.A Sampon lényege csak, az h tisztítson, kiszedje a szennyeződést.
2011. jan. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nagyon hosszú és dús hajam van, elég könnyen zsírosodik, 3 naponta kell mosni. A vége hajlamos kiszáradni, ha kicsit elhanyagolom. A samponnál nekem az elsődleges szempont az, hogy szulfátmentes és szilikonmentes legyen. A kedvencem a Dulgon kids sampon, 450 Ft, szóval szerintem olcsó. :)
2011. jan. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hosszú, és kb 3x annyi hajam van, mint egy normális embernek, és mindig másmilyen sampont használok [drágábbat]
2011. jan. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
hosszú,zsírosodó hajam van és még sok is. én a literes wu2re esküszöm.
2011. jan. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat,aranyosak vagytok.Akinek van tapasztalata még ,az irjon.Köszönöm.:)
2011. jan. 11. 21:23
 10/10 A kérdező kommentje:
Gyerek sampon nagyon jó,nekem bevált nem viszket,nem törik,és nem zsirosodik olyan hamar.Bár felhigitom ezt is egy kis vizzel.A végére hajvég ápoló.
2011. márc. 1. 18:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!