Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a hátránya a hajvasalásnak?

Mi a hátránya a hajvasalásnak?

Figyelt kérdés

kivasalva 17-19 cm nekem tetszik a haj csak minden reggel muszáj mert ha nem vasalom irtó göndör :S fufru épp nem éri el a szememet csak mert le emóznának.:S


_Csak azt szeretném megtudni,hogy mi a hátránya:)?

{pozitív válaszokat} :D


2011. jan. 9. 16:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha nem ápolod rendesen tönkreteszi a hajad...
2011. jan. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
azaz mivel nem ápolom?
2011. jan. 9. 16:40
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha rosszul csinálod, megéghet pár hajszálad és a vége töredezhet. Én is vasalom, de hővédő sampont + sprayt használok, hetente 1x pedig gazdag hajpakolást rakok rá 20 percre. :) A fodrászom azt mondta hogy ahhoz képest egészséges a hajam.
2011. jan. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A haj töredezni fog és elvékonyodik. Én fél éve vasalom, de most találtam egy hajkiegyenesítő eljárást... Mindenképp megpróbálom, mert az én hajamat már tönkretette a vasalás, pedig én is használtam hővédőt meg ilyeneket... :S Ja amúgy úgy írják, hogy frufru. :D

13L

2011. jan. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
2 hete kezdtem akkor hadjam abba?
2011. jan. 9. 21:10
 6/10 A kérdező kommentje:
vagy vágassam le?
2011. jan. 9. 21:13
 7/10 anonim ***** válasza:

töredezni fog és azt fogod észre venni hogy nem nő a hajad.mert amennyit nő annyi le is törik belőle.És az se mindegy milyen hőfokon használod és milyen a hajad.

körkefével szárítsd be és úgy is egyenes lesz.

2011. jan. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vannak olyan sprék amiket hajvasalás előtt-után kell ráfújni a hajra és akkor nem fog töredezni és hullani....
2011. jan. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
szabad tudni hogy ezeket hol lehet megvenni és mennyiért?
2011. jan. 11. 17:27
 10/10 anonim ***** válasza:
én 2 és fél évig minden nap vasaltam a hajam magas fokon, persze voltak kihagyások nyáron pl meg szünetekben, amikor nem mentem minden nap suliba. előtte gyönyörű hajam volt, nem töredezett, nem is tudtam mi az a hajtöredezés, szó szerint, mert nekem nem töredezett. most nem nő a hajam és szét van törve, pedig már 3 hónapja nem vasalom és csomót vágtam belőle. ja és remingtonnal vasaltam én is... nagyon megbántam... igy kb. 5-6 év mire teljesen regenerálódik és addig se vasalhatom még a szárítás is rosszat tesz neki, hiába vágok belőle a vége mindig elvékonyodik mert letörik, szoval jól elb*sztam. nincs egy hajszálam ami egészséges lenne nagy hiba volt azt ajánlom el se kéne kezdeni vasalni
2011. jan. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!