Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit lehetkezdeni az agyontöred...

Mit lehetkezdeni az agyontöredezett hajammal? (ne ollót irj. ) festem is, és nem szeretném abbahagyni

Figyelt kérdés
2009. jan. 29. 16:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

PLACENTÁS HAJPAKOLÁS<--- NEKEM BEVÁLT,BÁR ÉN NEM FESTEM A HAJAM CSAK VASALOM:P

DE EGY PRÓBÁT NEKED IS MEGÉR SZTEM:)

2009. jan. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
olivaolaj
2009. jan. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%

placentás? és ki adja ehhez a méhlepényét?

a kérdésre: sok-sok balzsam, plusz csináld azt, hogy összesöndörgeted a tincseket,és ami kiáll belőle hajszál, azt vagdosd le.kicsit hosszadalmas, de jó.

2009. jan. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A komoly törezedés ellen ellen nincs megoldás, csak a vágás, akármennyire is nem ezt szeretnéd hallani.

a bugyuta reklámoknak meg ne dőlj be: olyan nincs, hogy a töredezést úgymond a mikro gyümölcslipid selyemkivonat tartalmú kamu vacakokkal teli samponok/krémek lezárnák.ahogy a letört körmömdarabkát sem tudod visszailleszetni a körmödre, úgy a törött hajat sem bírod nem törötté lenni. gondolkodj! ha nem bírsz meglenni extra hosszú haj nélkül, csináltass póthajat, de mindenképp vágatnod kell az eredetiből, más megoldás nincs.

2009. jan. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az eltört hajvégre az Avonos hajvégápoló szérum jó volt,de hiába csak a végére kentem totál zsíros lett a hajam tőle.A fodrászom havonta mingíg vág 1 kicsit a hajam végégből,mert tényleg csak az olló segít ezen,főleg,ha festés miatt törik el.
2009. jan. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólókkal, sajnos a töredezett hajon már tényleg nem lehet segíteni, arra kell odafigyelni, hogy megelőzzük a haj károsodását. Én is így jártam. Buta fejjel daueroltattam és teljesen tönkretette a hajamat. Végül levágattam az egészet teljesen. Sajnos azóta (hiába a rosszat már levágattam) érzem, hogy már sosem lesz olyan a hajam, mint régen volt. Bár nem értem miért, hiszen azóta új hajam nőtt. Minden hajmosáskor balzsamot használok már évek óta.
2009. jan. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

20.31-nek:

[link]

2009. jan. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!