Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok/Nők házilag gyantázás...

Lányok/Nők házilag gyantázás intim testrésznél?

Figyelt kérdés
16 éves leszek,és van itthon "gyantagépünk" ha lent borotválom,akkor következő napra piros lesz,fáj,meg hamar visszanő,próbáltam gyantázni,de csak egy csíkot,és véraláfutásos lett. kozmetikushoz még ezért nem szeretnék elmenni. én magam szeretném,mit ajánlotok?
2011. jan. 5. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Az intim testrészedet ne gyantázd semmiképpen sem.

Én személy szerint megőrülnék a fájdalomtól, ráaádásul unhigiénikus is szerintem, mert a gyantadarabokat utána el is kell tűntetned a szeméremdombodról, az meg nem megy sima tusfürdővel, csak tonikkal.

2011. jan. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Próbáld ki, ha nem szeretnél kozmetikushoz menni. Mi lehet a legrosszabb? Az első húzásnál úgyis fogod érezni, hogy mennyire bírod. Ha pedig nem, akkor marad a borotva vagy a kozmetikus.
2011. jan. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Gyantát nyugodtan használhatsz,amire figyelni kell,hogy feszítsd ki a bőrt rendesen és mindíg figyeld a szőrnövés irányát.Kicsit macerás,de így nem vérzik be.Soha ne menj 2-szer rá ugyarra a területre.A fertőzéseket fertőtlenítővel tudod elkerülni gyanta előtt és utánna is.

Sok sikert.

2011. jan. 7. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én pont ma voltam kozmetikusnál gyantáztatni. Én biztos, hogy házilag nem tudnám elintézni. Egyszerűen nem lenne merszem hozzá, mert még ha a kozmetikus csinálja, akkor is fáj. Az meg a másik, hogy én ezt nem bíznám magamra, mert eléggé kényes területről van szó.
2011. jan. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!