Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan távolítsam el őket...

Hogyan távolítsam el őket gyorsan? (bővebben lenn)

Figyelt kérdés
Sziasztok, nagyon elkeseredtem, tegnap az arcomon lévő összes pattanást eltávolítottam mivel már csúnya volt és ugye pénteken meg jön a szilveszter mentem volna el bulizni ismerősökkel de így nem tudok mert sebek maradtak a pattanás kinyomása után az arcomon, ezeket el kellene távolítanom Péntek estére:S, használok Oriflames dolgokat tehát tonik, akkor ilyen pattanás leszárító, meg arc hidratáló nyugtató krémet, ha mind a 3-al kenegetem péntek estig van esély rá hogy elmúljon? Vagy esetleg ha van valakinek valami gyorsabb ötlete nagyon szépen kérem ossza meg velem mert nem akarok így elmenni :(.. 16/f köszönöm előre is a válaszaitokat!
2010. dec. 29. 22:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sajnos kenhetsz rá akármit nem fog elmúlni...minimum 4 nap mire úgy gyógyul be a pattanásos seb hogy alig látni vagy teljesen :S Esetleg próbáld meg minden reggel hideg vizzel megmosni az arcod.
2010. dec. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
áááááááááááááááá :'( szóval akkor semmi esély nincs arra hogy ez péntek estére elmúljon :(, végül is nem olyan vészes de azért látszik meg most még piros, van az oriflames tonik az teljesen leszokta szárítani gyorsan, még ott a holnapi nap talán ha bekenem azzal meg mosom az arcom arclemosóval meg ilyenek hogy ne zsírosodjon van esély? ám köszönöm hogy írtál!
2010. dec. 29. 22:55
 3/11 anonim ***** válasza:

Talán...de csak akkor ha nem nagy sebek és ha kevés van belőlük vmint ha nem nyomkodtad anyonra őket...mármint úgy, hogy rondán nyomtad ki, mert azért a bőrnek is kell regenerálódási idő :)

Amúgy...avokádó, tej, élesztő pakolás leveszi a pirosságot, és egít, de enm biztos, hogy elmulasztja,...főleg nem 1 nap alatt :S

2010. dec. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 just.me ***** válasza:
Kend neogranormonnal, nekem 2 nap alatt eltüntette a sebeim. :)
2010. dec. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a tanácsaitokat, a mai nap még kipróbálok mindent hát ha segít ;) és ezt az avokádós tejes, élesztős masszát meddig kell arcomon hagynom? :)
2010. dec. 30. 11:16
 6/11 anonim válasza:
Szerintem egyszerre csak egyféle kenceficét hasznéj, max 2őt, ert lehet h éppen az ellenkező hatást fogod elérni ha mindenféle szlpitőszert magadra kensz. egy tip, egy kis tej és élesztő, én is éppen most kentem be az arcom ebben a reményben h szilveszterre hátha elmúlik:p nm fog, de jaavit rajta.
2010. dec. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
előző vagyok, szerintem élesztőnél jobban nm kapsz...:p
2010. dec. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
arcmosót használok, meg tonikot, tegnap előtt csak azért kentem rá ilyen regenerálós arckrémet hogy hátha javít rajta, az élesztős dolgot majd most próbálom ki, és kb mennyi ideig kell rajta hagyni az arcomon? mert olyan is hallottam már hogy minden nap egyél 1 kis élesztőt és az is javít rajta, de azt még nem próbáltam, véleményeitek szerint?
2010. dec. 30. 13:36
 9/11 anonim ***** válasza:
Férfi arcszesz.
2010. dec. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
11:27 vagyok amig megszárad, kb 10-15 percig... amugy képzeld nekem hatott, sokkal halványabbak lettek:)
2010. dec. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!