Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi ideig lehet a hajat...

Mennyi ideig lehet a hajat folyamatosan daueroltatni mondjuk úgy egy négy havonta?

Figyelt kérdés

Tehát szeretném bedaueroltatni a hajamat. A kérdésem az hogy ha pl négy havonta daueroltatnék (elég gyorsan nő a hajam), akkor ezt az egészet meddig csinálhatom? Pár év után szüneteltetni kéne a dolgot, hogy "gyógyuljon" a hajam, vagy erre nincs szükség? Ja és elég erős hajam van, évek óta vasalom és egyetalán nem törik (kb két évente van vágva), balzsamot se használok, semmit, csak a sampon.

Előre is köszi a válaszokat! :)


2010. dec. 29. 19:57
 1/1 anonim válasza:

Szia:) Nekem is dauerolt hajam van már 2 éve. Én 3-4 havonta járok fodrászhoz. Először a hajam nagyon kiszáradt, és nagyon hullott. Elképesztően kiszárította a hajam.... A fodrászom tanácsolta: extra kimosható balzsam hajmosáskor, semmi hajszárító (ha muszáj akkor az is nemkimosható balzsammal!!!!!!), kevés göndörítő hajhab ha vesztett a tartásából. SOSE FÉSÜLD csak bontófésüvel!!!Egy kis hajfényspray és tökéletesen néz ki:) Kb 3hetente vágj vissza a végekből hogy véletlenül se törjön:)Nekem ez vállt be:)


Szünetet nem kell tartanod csak mindig ápolnod és hidratálnod kell... Csak arra vigyázz, ha fürdeni mész valamilyen helyre, akkor a hajadat tűzd fel, mert a klóros vagy a sós víz nekem már tönkretette egyszer a daurert.


Remélem tudtam segíteni:)

2010. dec. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!