Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy működik a körömerősítő lakk?

Hogy működik a körömerősítő lakk?

Figyelt kérdés
Mármint rögtön a felkenés után beépül vagy folyamatosan csinálja? És hogy jut a körömbe a tápanyag? Érdemes vastagabban kenni vagy elég vékonyan?
2009. jan. 25. 21:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Műkörmös vagyok,és azt tanultuk anno,hogy ezek a lakkok nem sokat érnek,mert nem tudnak felszívódni!Arra jó,hogy egy vékony réteget képez a körmödön!Erősebb csak az a körmöd lesz,ami újonnan nő (műköröm leszedése után), ha pedig alapból vékony, töredező körmöd van,akkor vitaminokkal tudod megerősíteni!
2009. jan. 26. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lakk helyett inkabb hasznalj koromerosito lottyot :P Nekem ilyen viz allagu erositom van B5 vitaminnal ezzel en elso 2 3 hetbe midnen nap 2x 3 x bekentem a kormom es ez felszivodik ! 1 percet varsz es mar fel is szivodott.. de vigyazz meert tiszta koromre kell szoval addig no lakozas! De modnom ezt ajanlom neked patikaba vettem nem tobb 300 forintnal es nekem nagyon gyorsan elkezdett noni a kormom most szep nasgyok es erosek,hajlithatatlanojk ! Az elott meg nem nottek meg se mert tortek lefele.. Probalj ki te is valamilyen szert ami beszivodik a kormodbe ;)
2009. jan. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!