Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajfestés egy lépésben?...

Hajfestés egy lépésben? Sötétből világos lehet?

Figyelt kérdés

Most kb. ilyen sötétvörös a hajam, vagy talán egy árnyalattal világosabb, de ehhez hasonlít na:)

[link]


És ilyet szeretnék majd idővel:)

[link]


Szerintetek összejöhet hajhullás és roncsolódás nélkül?

Köszi előre is.

20/L


2010. dec. 28. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:
itt írta valaki, hogy megfestette az ilan haját szőkével és ledobta és ilyen vörös lett. Nekem is ilyen színű a hajam csak én eredetiről festettem át. Próbáld mag vagy kérd fogrász tanácsát.
2010. dec. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

itt van egy hasonló:



Hajfestés para! Mit csináljak szerintetek?

Régen évekig szőkére volt festve a hajam,de kb. 2 éve úgy gondoltam,hogy szüneteltetem a hajfestést,és hagyom hogy lenőjön. Mostanra már csak az eredeti hajszínem volt ami világosbarna. Tegnap gondoltam egyet,és befestettem újra palette ultra hamvasszőkével(régen is ezt használtam). Nos az eredmény megdöbbentő volt,ugyanis Liptai Claudia vöröses-szőke lett. Rohadtul nem tetszik,és tudom,hogy kb. 3 hét múlva lehetne újrafesteni. Mi lenne,ha még a héten újrafesteném? Teljesen tönkrevágná a hajamat?



első voltam.

2010. dec. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2010. dec. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

:D ez egy érdekes megoldás, de köszi:D

Azért talán egy fodrászt is megkérdezek:))

2010. dec. 28. 12:35
 5/5 anonim ***** válasza:
rendben:))
2010. dec. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!