Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fekete a hajam jelenleg.5...

Fekete a hajam jelenleg.5 cm-s lenövésem van kb. és elég gázooos. Szeretném leszívatni fodrásszal de csak épp hogy kicsit lemenjen a fekete és barnára lehessen festeni. Először befogja majd a hajamat a hajfesték leszívatás után? Vagy foltos lesz?

Figyelt kérdés
kb válig érő hajam van és a fodrászom azt mondta hogy én vegyem meg a cuccot hozzá. És kb mennyi "zacskó" szőkítő por kell? meg hány százalákos hidrogén, és hány ml?
2009. jan. 24. 23:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy másik fodrászt, akinél nem te vásárolsz, hanem ő keveri ki a saját cuccaiból.
2009. jan. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
95%

Mindenekelőtt én is azt ajánlom, hogy válassz egy másik némiképp agilisabb fodrászt!

Persze ezen esetben előbb mindenképpen nézz utána/kérdezd meg, hogy mennyibe fog neked kerülni a "beavatkozás" az adott fodrásznál, mivel ekkor saját kénye-kedve szerint szabhat határt a felhasznált szépségápolási szerek árainak...


Ha valami oknál fogva ezt nem teheted meg és/vagy ragaszkodsz az eredeti fodrászodhoz, akkor arról, hogy miből mennyire lesz szükséged (esetleg milyen típus/százalékszint/mennyiség) leginkább Ő tudja megmondani főleg ha ismer és ha már nem először voltál nála szépítkezésen.

Ha ezt cikinek tartod megkérdezni tőle akkor érdemesebb elmenned a nagy bevásárló központok helyett egy fordászati kellékbolt-ba, mivel ezeken a helyeken az eladók némiképpen értenek a hajápolási módszerekhez és tanácsot tudnak adni neked. Persze ez nem általános és sajnos sokszor át is verik a vásárlókat a haszon érdekében...

Szóval még mindig inkább ajánlott a saját fodrászodat megkérdezni.

2009. jan. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy leszívás után lehetsz barna!
2009. jan. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem le lett szívva a fekete hajam, 45 percig volt rajta, le is szedte olyan narancsos vörösre, erre lett egy világosbarna ráfestve, ami sajnos elég vöröses lett, utána erre egy középbarna és az befogta , nem foltos, egyszínű, viszont nekem még mindig kb 2 árnyalattal sötétebb mint amit akartam.... szóval nekem egy szívatás után nem jött össze a világosbarna (de a barna azért igen...sötétebb kivitelben)
2009. febr. 7. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!