Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szolizás után mennyi ideig...

Szolizás után mennyi ideig nem ajánlott fürdeni? Vagy nincs ilyen? :D

Figyelt kérdés
2010. dec. 23. 15:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
21%
Úristen....
2010. dec. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Pár óra.Ameddig tudod "húzd ki".Mmint elmész du és csak este fürödj:)

1.látszik h sose jártál szoliba mert van ilyen;)

2010. dec. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
első válaszoló most nem tudom mi bajod van, szerintem a többihez képest egy elég normális kérdést tettem fel és nem ilyen lenéző, gúnyolódó választ vártam, nem kérem, hogy magyarázd meg mi a problémád mert nem forgatta fel annyira a lelki világom, hogy ilyenekkel foglalkozzak de azért elkeserítő egy kicsikét.. második válaszolónak meg köszönöm szépen! boldog karácsonyt Neked!:)
2010. dec. 23. 15:53
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezen az oldalon megszokhattuk..:) Sokan azér járnak fel meraz életbe lenézik őket itt meg beflegmulhatnak:D száánalmas:)))

Amúgy nekedis Boldog Karittt.:)

2010. dec. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Van ilyen!Ha olyan 14 óra körül szolizol akkor már este a híradó környékén (vagy is utána olyan 18-19 óra körül) simán zuhanyozhatsz,fürdőzhetsz!!!



Első:Hát nem tudom te szerintem rosszul értelmezted a kérdést...ő nem arra gondolt hogy hetekig nem akar fürdeni!!!

2010. dec. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nehogy már 5 óráig ne zuhanyozzon.....

Amúgy a szolárium használata után 45 perc elteltével szabad zuhanyozni mert nem az hogy lemosod a színed hanem mert még tart a barnulási folyamat.szoláriumban dolgozom ...

2010. dec. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

45perc..érdekes nekem eddig minden szoliba 4órát mondtak..de biztos neked van igazad SZOLIS csaj:D:D:D

amúgymeg mi az h "nehogymár 5 óráig ne zuhanyozzon"?:D 5óra szted sok?-.-

2010. dec. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

utolsó :most kezdjem ecsetelni hogy honnan tudom,mert talán 1996 óta dolgozom szoláriumban annó a Solisun-ban kezdtem és akkor tudod tovább képzés is volt abban az időben mert ez nem csak arról szól hogy van egy gép egy számláló és egy ember aki szedi a pénzt mert prémiumra dolgozik és az ég világon senkit nem érdekel hogy leégsz vagy akármi bajod van a szolizástól mert talán ha kellő információval rendelkeznének azok akik ott állnak a pult mögött akkor nem lenne sok hülyeség hogy 4 órát ne fürödjön hallottam én már arról is hogy 1 napig ha te jobban tudod akkor én kérek bocsánatot és kérdező ne fürödj akár 8 órát én csak segíteni szerettem volna.

(Az egyik válaszoló azt írta hogy pl. 14 órakkor szolizot akkor bírja ki vagy 18-19 óráig erre azt írtam hogy na persze 5 órát ne fürödjön mert lehet hogy meg izzad büdös és kellemetlennek érzi a "szoliszagot" . Ja és akkor miért pont 4 órát ne fürödjön valaki ezt meg magyaráznád nekem?

2010. dec. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
nagyon szépen kérlek titeket, hogy ne vitázzatok, semmi probléma nincs, köszönöm szépen a választ mindegyikőtöknek :)
2010. dec. 24. 00:15
 10/14 anonim ***** válasza:

és miért pont 45percig ne?:D

de télleg neveszekedjünk.most nincs kedvem hozzá:)

legyen igazad

2010. dec. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!